Оголошення про скликання сесії Машівської селищної ради

Дата: 16.01.2024 08:15

26 січня 2024 року о 10.00 год. відбудеться 35 сесія восьмого скликання в приміщенні виконавчого комітету по вул. Незалежності, 113 в смт. Машівка.

Порядок денний

1. Про роботу Машівського селищного голови та виконавчих органів  селищної  ради за 2023 рік.
  2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за 2023 рік
  3. Про затвердження Програми підтримки підрозділів територіальної оборони, військових частин Збройних Сил України та Національної гвардії України на 2024 рік.
  4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Машівської селищної ради на 2024 рік
  5. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2024 рік.
  6. Про використання коштів бюджету селищної територіальної громади на 2024 рік.
  7. Земельні питання.
  8. Різне.