Новини, оголошення Машівської селищної ради

Щодо повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань і пені

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань і пені здійснюється відповідно положень наказу Міністерства фінансів України від 11.02.2019 № 60 «Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії Державної податкової служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення (перерахування) платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені» (із змінами та доповненнями).

09:13 10.04.2024

В Україні працює мобільний застосунок для жінок, які постраждали від домашнього насильства

Представництво UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні нагадує про важливий сервіс.  Щороку близько 1 млн осіб в Україні страждає від домашнього насильства. Воно буває різним, але в жодному вигляді не має права на існування.

07:52 10.04.2024

Інформація про результати конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою на конкурентних засадах, що відбувся 05.04.2024 року

05 квітня 2024 року о 9-00 годині в приміщенні виконавчого комітету Машівської селищної ради Полтавської області відбувся конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою на конкурентних засадах – розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки 5,86 га, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки 6,75 га, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки 7,27 га, технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 9,4476 га, проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення площею 0,0312 га

14:06 09.04.2024

Патронатна сім'я - новітня форма сімейного виховання для дитини і працевлаштування - для батьків-вихователів

Проблема дитячого сирітства стає все актуальнішою для нашого суспільства, адже всі діти, а насамперед - діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, повинні зростати в сімейному середовищі, в атмосфері щастя та любові за для їх повноцінного та гармонійного розвитку.

11:55 09.04.2024

Які платники можуть бути включені до плану-графіка для проведення планових перевірок?

Законом України від 09.11.2023 №3453-ІХ доповнено  підрозділ 10 розділу ХХ Податкового кодексу України підпунктом 69.352, яким установлено категорії платників, які з 01 грудня 2023 по 31 грудня 2024 року можуть бути включені до плану-графіка проведення документальних планових перевірок на 2023 та 2024 роки:

09:16 09.04.2024

До уваги платників податків!

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що відповідно до Закону України від 09.11.2023 № 3460-ІХ «Про Державний бюджет України на 2024 рік»  (далі – Закон) із 1 квітня 2024 року зросла мінімальна заробітна плата та змінився розмір єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ):

09:10 09.04.2024

Єдина ветеранська лінія

Для підтримки ветеранів та ветеранок війни, членів їхніх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України з 20 березня працює “Єдина ветеранська лінія” “

09:41 08.04.2024

Новітнє обладнання та комфорт для пацієнтів: у Машівській громаді відкрили оновлений рентгенологічний кабінет

Учора у КНП «Машівська лікарня» відбулося відкриття оновленого сучасного рентгенкабінету. Відтепер пацієнти лікарні матимуть можливість отримувати якісні послуги у комфортних умовах та високоякісні рентгенівські знімки.

15:17 04.04.2024

Пам'ятка для населення щодо утримання альтернативних  джерел водопостачання (колодязів, каптажів, бюветів тощо)

Пам'ятка для населення щодо утримання альтернативних джерел водопостачання (колодязів, каптажів, бюветів тощо)

В Полтавському районі значна кількість населення, переважно сільської місцевості, використовує питну воду для господарсько-питних потреб з шахтних та трубчастих колодязів (свердловин), каптажів. Такі підземні води є незахищеними від забруднення. Найбільші ризики, що виникають під час споживання такої питної води, пов’язані з мікробіологічним забрудненням та підвищеним вмістом нітратів.

15:11 04.04.2024