Новини, оголошення Машівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Інформація про оголошення конкурсу щодо відбору суб’єкта оціночної діяльності з визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

10:50 28.03.2019

Скликано чергове засідання сесії Машівської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови скликано пленарне засідання п'ятнадцятої сесії селищної ради сьомого скликання на 21 березня 2019 року о 13 годині, яке відбудеться в приміщенні селищної ради.

10:11 07.03.2019

Оголошення про збір пропозицій для придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 затверджено Порядок та умови надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа. Відповідно до цього Порядку Машівська селищна рада має можливість вирішити питання придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа, що перебувають в селищній раді на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

15:00 07.09.2018