Скликано чергове засідання сесії Машівської селищної ради

Дата: 30.11.2018 13:30

ОГОЛОШЕННЯ

о 13.00 год. 11 грудня 2018 року в приміщенні Машівської селищної ради відбудеться засіданні дванадцятої сесії селищної ради сьомого скликання

На порядок денний виносяться наступні питання:

Про використання бюджетних коштів бюджету об’єднаної селищної  територіальної громади на 2018 рік.

Про внесення змін до Програм селищної ради на 2018 рік.

Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2018 рік.

Про розгляд клопотання Машівського ЖКГ щодо встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення.

Про затвердження проектно-кошторисної частини документації на «Капітальне будівництво центральної гілки зовнішнього водогону до адміністративної будівлі Селещинської сільської ради по вул. Миру, 27 в с. Селещина Машівського району Полтавської області» після коригування.

Про затвердження кошторисної частини проектної документації  «Капітальний ремонт проїзної частини вулиці Остапа Вишні в смт. Машівка Полтавської області»

Про встановлення розміру відрахувань до бюджету Машівської селищної ради частини чистого прибутку (доходу) Машівським житлово- комунальним господарством на 2019 рік.

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Нове будівництво вуличного електроосвітлення від ЗТП-370 в с. Новий Тагамлик Машівського району Полтавської області.

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Нове будівництво вуличного електроосвітлення від КТП-175 в с. Новий Тагамлик Машівського району Полтавської області.

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Нове будівництво вуличного електроосвітлення Новотагамлицької сільської ради в с. Новий Тагамлик Машівського району Полтавської області» (КТП-174, КТП-132)

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт покрівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. П. Мирного, 25, с. Новий Тагамлик, Машівського району Полтавської області».

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Шевченка в с. Новий Тагамлик Машівського району Полтавської області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації « Капітальний ремонт проїзної частини вул. Кондратенка в с. Новий Тагамлик Машівського район Полтавської області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт проїзної частини вул. І. Решітника в с. Вільне Новотагамлицької сільської ради Машівського району Полтавської області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Староцерковна в с. Новий Тагамлик Машівського району Полтавської області».

Про розгляд клопотання Головного управління ДСНС України в Полтавській області.

Земельні питання.

Звіт селищного голови і виконавчих органів селищної ради за 2018 рік.

Звіт депутатів селищної ради про проведену роботу за 2018 рік.

Різне.