Увага, Машівським ВП Карлівського ВП ГУНП в Полтавській області, оголошено конкурс!

Дата: 25.09.2018 14:54

ОГОЛОШЕННЯ!!!

З 17.09.2018 по 09.10.2018 оголошено конкурс на вакантну посаду дільничного офіцера поліції сектору превенції Машівського відділення поліції Карлівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області. Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на офіційному сайті ГУНП в Полтавській області або за посиланням nabir.np.gov.ua. За детальною інформацією звертайтесь каб. № 16 сектор кадрового забезпечення Машівського відділення поліції.

Вимоги до кандидатів:

• громадянство України

• вік від 18 років

• вільне володіння українською мовою

• вища освіта

• знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення

Ми пропонуємо:

• заробітну плату від 9000 грн. (після успішного проходження первинної професійної підготовки)

• соціальне забезпечення згідно діючого законодавства

• професійну підготовку за міжнародними стандартами

• можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських

• перспективу кар’єрного росту