Інформація про оголошення конкурсу щодо визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

Дата: 15.04.2019 16:07

Конкурсний відбір суб’єкта виконавця земельних торгів на конкурентних засада здійснюється відповідно до рішення п’ятнадцятої сесії сьомого скликання від 21 березня 2019 року «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» (з рішенням можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Машівської селищної ради).

Назва об’єкта: земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського

призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, угіддя пасовища, що розташовані на території Машівської селищної ради

кадастровий № 5323084400:00:003:0067, площа 28,1978 га;

кадастровий № 5323084400:00:004:0033 площа 19,0000 га;

кадастровий № 5323084404:04:001:0219, площа 3,7775 га;

кадастровий № 5323084400:00:004:0032, площа 10,0000 га.

Мета проведення незалежної оцінки: укладання договорів оренди земельних ділянок комунальної власності та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті і складається із:

заяви про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, та/або оцінки земель, та/або проведення земельних торгів за формою (додаток 1);

копії документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

згоди на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця), (додаток 2);

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому  коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й), сертифікату;

копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (для претендента на проведення земельних торгів);

інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною (для претендента на проведення земельних торгів);

перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Приймання заяв припиняється за три робочих днів до дати проведення конкурсу.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

У разі неповноти, невідповідності конкурсної пропозиції та наданих підтвердних документів вищезазначеним вимогам або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається, про що його письмово повідомляє голова комісії із зазначенням підстав відмови.

Конкурсну документацію слід подавати до Машівської селищної ради за адресою: смт.Машівка, вул. Незалежності, 93 до 19.04.2019 року в робочі дні – з 8.00 до 17.00. Телефон для довідок: 9-10-65.

Конкурс відбудеться 22.04.2019 року за адресою: Полтавська область, смт.Машівка, вул. Незалежності, 93, в приміщенні Машівської селищної ради, об 11.00 годині.