Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Оголошено конкурс на надання бізнес-грантів у межах проєкту “Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей”

Дата: 21.11.2023 09:28
Кількість переглядів: 78

Німецька асоціація освіти дорослих – Інститут міжнародного співробітництва (DVV International в Україні) оголошує конкурс для ветеранів та ветеранок війни та членів їхніх сімей на надання бізнес-грантів на відкриття малого бізнесу у 7 регіонах України: Вінниця, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Суми.

Конкурс на надання бізнес-грантів створений для ветеранів/ветеранок, а також членів та членкинь їхніх сімей. Розмір гранту, який надається одному отримувачу (один грант на родину), визначається відповідно до суми запиту та не може перевищувати: 10 000 євро (по курсу НБУ на день виплати за рахунками).

Хто може стати учасником або учасницею конкурсу на надання бізнес-грантів: 

громадянин чи громадянка України старші 18 років, що вже є фізичними особами-підприємцями, або готові розпочати власний малий бізнес та які належать до: 

  1. учасників бойових дій (під учасником бойових дій маються на увазі фізичні особи у значенні, наведеному в пунктах 11, 19-24 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», обмежені періодом дій з 12 квітня 2014 року по 30 листопада 2023 року)
  2. або до осіб з інвалідністю внаслідок війни (під особою з інвалідністю внаслідок війни розуміються фізичні особи у значенні, наведеному в пунктах 1, 4, 7, 11-13 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», обмежені періодом дій з 12 квітня 2014 року по 30 листопада 2023 року)
  3. або є учасниками війни (під учасниками війни маються на увазі фізичні особи у значенні, згідно з пунктом 13 статті 9 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», обмежені періодом дій з 12 квітня 2014 року по 30 листопада 2023 року)
  4. або належать до членів сімей ветеранів війни (під членами сім’ї маються на увазі: дружина, чоловік або дитина ветерана/ветеранки, учасника/учасниці бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, обмежені періодом дій з 12 квітня 2014 року по 30 листопада 2023 року) 

та проживають і планують ведення бізнесу у наступних 7 цільових регіонах України: Вінниця, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава, Суми. 

Заповнити заявку щодо участі у конкурсі на надання бізнес-грантів можна за посиланням: https://forms.gle/4m2DtM2SX3FBwnD58 

Після оформлення заявки про участь учасникам та учасницям, які відповідають умовам конкурсу, надсилається аплікаційний пакет документів для заповнення, а саме шаблони:

  • бізнес-плану з пояснювальними коментарями;
  • таблиці для розрахунків;
  • пояснення щодо здійснення закупівель у межах конкурсу. 

Заповнений аплікаційний пакет документів від учасників та учасниць приймається до 04 грудня 2023 року включно (до 04.12.2023, 23:59) на електронну адресу: veteranproject@dvv-international.org.ua

Усі аплікаційні пакети документів, отримані після вказаної дати у попередньому абзаці, не будуть брати участь у конкурсі на надання бізнес-грантів.

Звертаємо Вашу увагу, що від однієї особи або родини приймається тільки одна заявка.

Рішення про надання бізнес-гранту ухвалює конкурсна експертна комісія. Оголошення результатів конкурсного відбору бізнес-грантів буде оприлюднено у період з 15 до 20 грудня 2023 року на офіційному сайті DVV International в Україні: https://www.dvv-international.org.ua/uk/

Якщо Вам потрібна консультація щодо конкурсу, ви можете звернутись за електронною адресою: veteranproject@dvv-international.org.ua

Проєкт “Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей” реалізується Німецькою асоціацією освіти дорослих – Інститут міжнародного співробітництва (DVV International в Україні) за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь