Рішення виконкому № 18 від 25.10.2023 року.

1. Про затвердження протоколу засідання аукціонної комісії з продажу об’єктів комунальної власності Машівської селищної територіальної громади, що підлягають приватизації.
  2. Про встановлення опіки над малолітнім ___________, хх.хх.хххх р.н., який має статус дитини-сироти, та призначення опікуна.
  3. Про встановлення опіки над малолітніми ___________, хх.хх.хххх р.н., ___________, хх.хх.хххх р.н., ___________, хх.хх.хххх р.н., які мають статус дітей-сиріт, та призначення опікуна.
  4. Про затвердження Порядку встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду.
  5. Про присвоєння адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Манилівська в с. Сахнівщина Машівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.