Рішення виконкому № 9 від 22.06.2023 року

1. Про роботу Комунального некомерційного підприємства «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області.
  2. Про роботу Комунального некомерційного підприємства «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області.
  3. Про створення аукціонної комісії з продажу об’єктів комунальної власності Машівської селищної територіальної громади, які підлягають приватизації.
  4. Про надання в оренду нерухомого майна комунальної власності Машівської селищної ради Відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради без проведення аукціону, затвердження умов оренди та внесення змін до Переліку другого типу.
  5. Про надання в оренду нерухомого майна комунальної власності Машівської селищної ради Фінансовому відділу виконавчого комітету Машівської селищної ради без проведення аукціону та затвердження умов оренди.
  6. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуна.
  7. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуна.
  8. Про надання дозволу на здійснення продажу нерухомого майна дитини-сироти ___________.
  9. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Машівської селищної територіальної громади.
  10. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва по вул. Квіткова в с. Кошманівка Машівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.
  11. Про присвоєння адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Староцерковна в с. Новий Тагамлик Машівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.