Рішення виконкому № 17 від 11.10.2023 року.

1. Про утворення Машівської субланки Полтавської районної ланки Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
  2. Про створення аукціонної комісії з продажу об’єктів комунальної власності Машівської селищної територіальної громади, які підлягають приватизації.
  3. Про оголошення аукціону на передачу в оренду частини нежитлового приміщення громадської будівлі за адресою: вул. Лесі Українки, 5, с.Селещина Полтавського району Полтавської області та затвердження умов оренди.
  4. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Машівської селищної ради про недоцільність поновлення батьківських прав ___________, хх.хх.хххх року народження, стосовно малолітнього сина ___________, хх.хх.хххх року народження.
  5. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Машівської селищної ради щодо позбавлення батьківських прав гр. ______ та гр. __________ щодо їхнього сина ___________, хх.хх.хххх року народження.
  6. Про надання дозволу на державну реєстрацію договору дарування житлового будинку, в якому зареєстровані малолітні.
  7. Про надання _________ статусу дитини-сироти.
  8. Про надання _________, _________, ________ статусів дитини-сироти.
  9. Про внесення змін до складу Робочої групи з розроблення проєкту Програми комплексного відновлення території Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області.