Рішення виконкому № 16 від 21.09.2023 року.

1. Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.
  2. Про розроблення Програми комплексного відновлення території Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області.
  3. Про затвердження Плану дій з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації внаслідок аварії в теплових мережах (системах гарячого водопостачання) холодної пори року (осінньо-зимового періоду 2023-2024 років).  (додатки: №1, №2.)
  4. Про надання згоди на включення об’єктів комунальної власності Машівської селищної ради до переліку об’єктів права комунальної власності Машівської селищної територіальної громади, що підлягають приватизації. (додаток)
  5. Про погодження режиму роботи магазину «МАРКЕТОПТ EXPRESS» по вул.Молодіжна, 32 в с.  Кошманівка Полтавського району Полтавської області.
  6. Про взяття на квартирний облік _______.
  7. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуна.
  8. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність призначення опікуна.
  9. Про погодження зняття з реєстрації місця проживання дитини-сироти ___________.
  10. Про надання дозволу на передачу в приватну власність земельної ділянки малолітнім.
  11. Про надання дозволу неповнолітньому на підписання угоди про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «Чиста криниця».
  12. Про надання дозволу на державну реєстрацію договору дарування житлового будинку, в якому зареєстровані діти.
  13. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Машівської селищної територіальної громади.
  14. Про створення оперативного штабу для вжиття заходів, спрямованих на раннє виявлення безпритульних та бездоглядних дітей, дітей, які перебувають в складних життєвих умовах, у тому числі, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.
  15. Про припинення діяльності аукціонної комісії з продажу об’єкта комунальної власності Машівської селищної територіальної громади.
  16. Про створення робочої групи з удосконалення системи надання соціальних послуг на території Машівської селищної територіальної громади.
  17. Про зміну адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Центральна в с. Новий Тагамлик Машівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.
  18. Про створення комісії з перевірки факту розміщення внутрішньо переміщених осіб на території Машівської селищної територіальної громади.