Рішення виконкому №12 від 28.10.2022 року

1. Про роботу Відділу культури та мистецтв Машівської селищної ради. ( додаток )
  2. Про роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської селищної ради Полтавської області. (додаток
  3. Про затвердження переліку пільгових категорій дітей, для яких буде забезпечуватися безкоштовне харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Машівської селищної ради.
  4. Про створення служби соціального патрулювання на території Машівської селищної територіальної громади. ( додаток )
  5. Про внесення змін до складу комісій при виконавчому комітеті Машівської селищної ради.
  6. Про надання дозволу малолітньому ПІБ на отримання безоплатно (дарування) частки земельної ділянки, укладання та підписання нотаріально посвідченого договору дарування частки земельної ділянки.
  7. Про надання дозволу на укладення та підписання від імені малолітнього ПІБ договору про поділ спадщини.
  8. Про надання дозволу на укладення та підписання від імені малолітньої ПІБ договору про поділ спадщини.
  9. Про розгляд заяви ПІБ
  10. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Машівської селищної територіальної громади.
  11. Про зміну адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. назва вулиці в смт Машівка Машівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.
  12. Про присвоєння адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. назва вулиці в с. Кошманівка Машівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.
  13. Про забезпечення новорічними подарунками здобувачів освіти закладів дошкільної та загальної середньої освіти Машівської селищної ради.