Рішення виконкому № 11 від 27.07.2023 року.

1. Про підсумки виконання бюджету селищної територіальної громади та Плану соціально-економічного розвитку за І-ше півріччя 2023 року.   (додаток)
  2. Про роботу зі зверненнями громадян до Машівської селищної ради та її виконавчих органів протягом І-го півріччя 2023 року.
  3. Про затвердження тарифів на послуги технікою, які надає Машівське ЖКГ.
  4. Про затвердження тарифів на вивезення рідких побутових відходів від житлового будинку 1-А по вулиці Короленка в смт Машівка Полтавської області.
  5. Про створення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії виконавчого комітету Машівської селищної ради.
  6. Про запровадження послуги патронату над дитиною.
  7. Про функціонування сім’ї патронатного вихователя ________.
  8. Про надання дозволу на укладення та підписання договору про поділ спадщини.
  9. Про надання дозволу на укладення та підписання договору дарування.
  10. Про зміну адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Староцерковна в с. Новий Тагамлик Машівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.
  11. Про зміну адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по пров. Низовий в смт Машівка Машівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.
  12. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Машівської селищної територіальної громади.