Рішення виконкому № 4 від 09.03.2023 року

1. Про роботу Центру соціальних служб Машівської селищної ради та Служби у справах дітей виконавчого комітету Машівської селищної ради.   ( додаток )
  2. Про роботу Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Машівської селищної ради щодо забезпечення соціального захисту одиноких громадян похилого віку та надання соціальних послуг одиноким громадянам та громадянам з інвалідністю.  ( додаток )
  3. Про роботу відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Машівської селищної ради.   ( додаток )
  4. Про утворення добровільного формування цивільного захисту Машівської селищної територіальної громади.
  5. Про розміщення дорожніх знаків в смт Машівка.
  6. Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Машівської селищної ради №14 від 12.04.2021 року.
  7. Про влаштування малолітнього ______ до КП «Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини Полтавської обласної ради».
  8. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Машівської селищної територіальної громади.
  9. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - виробничим будівлям та спорудам (очисні споруди).
  10. Про присвоєння адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Козацька в с. Огуївка Машівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.