Рішення виконкому № 20 від 15.11.2023 року.

1. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону № SPE001-UA-20231027-04988 та приватизації об’єкту малої приватизації за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н., смт. Машівка, вул. Незалежності, 109-А.
  2. Про взяття на квартирний облік ______________.
  3. Про взяття на квартирний облік ______________.
  4. Про взяття на квартирний облік ______________.
  5. Про надання ________ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  6. Про надання __________ статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  7. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Машівської селищної ради щодо доцільності позбавлення батьківських прав _________, хх.хх.хххх року народження, щодо неповнолітньої доньки _________, хх.хх.хххх року народження.
  8. Про схвалення проєкту бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2024 рік.
  9. Про створення комісії з обліку та оприбуткування деревини, отриманої внаслідок видалення зелених насаджень на території Машівської селищної територіальної громади.
  10. Про зміну адреси будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул. Староцерковна в с. Новий Тагамлик Машівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області.