Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення тридцять дев'ятої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 27 червня 2024 року

Поіменне голосування

 1. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2024 рік.
 2. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2024 рік. (додатки: №1, №2, №3, №4, №5.)
 3. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників структурних підрозділів відділу культури та мистецтв Машівської селищної ради на 2024 рік, затвердженої рішенням тридцять четвертої сесії восьмого скликання від 20.12.2023 року № 10/34-VIII.
 4. Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії селищної ради від 20.12.2023 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Комунального некомерційного підприємства «Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області на 2024 рік» № 9/34-VIII.
 5. Про затвердження Програми для кривдників на території Машівської територіальної громади на 2024 -2028 роки
 6. Про затвердження переліку об’єктів, на яких засуджені неповнолітні відбувають покарання у виді громадських робіт.
 7. Про надання дозволу КНП «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на списання основних засобів.
 8. Про передачу Відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради на праві оперативного управління об’єкту нерухомого майна комунальної власності Машівської селищної ради – будівлі ЗЗСО Новотагамлицького ліцею.
 9. Про передачу Відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради на праві оперативного управління об’єкту нерухомого майна комунальної власності Машівської селищної ради – будівлі ЗЗСО Сахнівщинської гімназії.
 10. Про внесення змін до персонального складу комісії з ліквідації комунальної організації «Машівської районної станції юних туристів-краєзнавців Машівської селищної ради Полтавської області».
 11. Про внесення змін до персонального складу комісії з ліквідації комунальної установи «Машівської вечірньої (змінної) загальноосвітньої  школи ІІ-ІІІ ступенів Машівської селищної ради Полтавської області».
 12. Про ліквідацію Селещинського закладу дошкільної освіти  №2 «Сонечко» Машівської селищної ради Полтавської області.
 13. Про затвердження статуту ЗЗСО Сахнівщинської гімназії Машівської селищної ради в новій редакції. (додаток)
 14. Про закріплення об’єктів нерухомого майна комунальної власності на праві оперативного управління за ОЗЗСО Селещинським ліцеєм  Машівської селищної ради.
 1. Про надання дозволу Виконавчому комітету Машівської селищної ради на здійснення платежів від імені Машівської селищної ради.
 2. Про передачу з балансу Виконавчого комітету Машівської селищної ради основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів та запасів  до  Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів  Машівської  селищної ради.
 3. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей  до  Військової частини  А7014 Збройних Сил України.
 4. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей  до  Військової частини  А0543 Збройних Сил України.
 5. Про введення в експлуатацію об’єкта мережі вуличного освітлення.
 6. Про надання дозволу на списання основних  засобів   з балансу Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.
 7. Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Машівської селищної територіальної громади. (додаток)
 8. Про надання дозволу для розміщення тимчасової споруди (торгівельного павільйону № 1) ТОВ «ВЕРЕСЕНЬ-РЕНТ» по вул. Незалежності 117-Д, в селищі Машівка Полтавського району Полтавської області.
 9. Про надання дозволу для розміщення тимчасової споруди (торгівельного павільйону № 2) ТОВ «ВЕРЕСЕНЬ-РЕНТ» по вул. Незалежності 117-Д, в селищі Машівка Полтавського району Полтавської області.
 10. Про затвердження розпорядження селищного голови.
 11. Про використання коштів бюджету селищної територіальної громади на 2024 рік.
 12. Про скасування рішення 30 позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 08.08.2023 року № 22/30-VІІІ «Про затвердження Генерального плану смт Машівка Полтавського району Полтавської області»
 13. Про затвердження «Генерального плану смт Машівка Полтавського району Полтавської області»

Земельні питання

Машівська селищна рада

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Говоровій Т.С.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Липоватому О.Л.
 3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «лайфсел»
 4. Про втрату чинності рішення Машівської селищної ради.
 5. Про припинення дії договору оренди землі у зв’язку з закінченням строку його дії.
 6. Про передачу в користування на умовах оренди земельної ділянки гр.Коваль І.М.

Новотагамлицький старостинський округ.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Решітнику В.М.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Матяшенку В.О.

Базилівщинський  старостинський округ.

 1. Про затвердження  технічної документації із  землеустрою щодо встановлення( відновлення) меж   земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка)   гр. Пивовар Ігоря Олексійовича  в с.Базилівщина вул. Шевченка 

Дмитрівський  старостинський округ.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту з подальшим укладанням договорів сервітуту.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Харченко Г.М.

Кошманівський  старостинський округ.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у  власність гр. Міщенко Н.Ф гр. Міщенко М.В гр. Теплій Т.В та гр. Дашутіну С.В.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення  земельної  ділянки.
 4. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Гилюн Н.В.
 5. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «АГРОТЕХСЕРВІС ПАРК» та ПП «Кошманівське РП»
 6. Про передачу в оренду земельної ділянки ПП «ЕСТЕЙТ ДІВЕЛОП»
 7. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. ЖОЛОНКОВІ Я.О.

Селещинський  старостинський округ.

 1. Про передачу земельної ділянки комунальної власності у державну власність площею 7,4687  га.
 2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту з подальшим укладанням договорів сервітуту.
 3. Про розгляд звернення гр. Клопота В.В.
 4. Про розгляд звернення гр. Клопота Н.О.
 5. Про розгляд звернення гр. Лаврентієвої М.О.
 6. Про розгляд звернення гр. Лаврентієвої Ж.А.
 7. Про розгляд звернення гр. Косова К.О.

Абрамівський старостинський округ.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту з подальшим укладанням договорів сервітуту.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь