Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення тридцять сьомої сесії селищної ради 8 скликання від 10 квітня 2024 року

Поіменне голосування

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за 1 квартал 2024 року.  (додаток)
 2. Про затвердження Програми фінансової підтримки Полтавської районної військової (державної) адміністрації Полтавської області на 2024 рік в умовах воєнного стану. (додатки: №1, №2.)
 3. Про затвердження Програми забезпечення реалізації державних та регіональних програм з соціального забезпечення в умовах воєнного стану на 2024 рік. (додаток)
 4. Про затвердження Програми сприяння Управлінню Державної казначейської служби України у Машівському районі Полтавської області в покращенні умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2024 рік. (додаток)
 5. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2024 рік.
 6. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2024 рік. (додатки: №1, №2, №3, №4. №5, №6,)
 7. Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії селищної ради від 20.12.2023 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Комунального некомерційного підприємства «Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області на 2024 рік» № 9/34-VIII.
 8. Про втрату чинності рішення Машівської селищної ради.
 9. Про втрату чинності рішення Машівської селищної ради від 06.04.2021 року № 26/6-VIII.
 10. Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Машівської селищної територіальної громади» (додатки: аналізправила)
 11. Про надання згоди на передачу об’єкта з державної у комунальну власність Машівської селищної територіальної громади.
 12. Про припинення права оперативного управління майном комунальної власності.
 13. Про припинення права оперативного управління майном комунальної власності.
 14. Про затвердження наміру щодо співпраці Машівської селищної  ради  та  Групи Нафтогаз для реалізації проєкту.
 15. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на списання основних засобів.
 16. Про безоплатне надання соціальних послуг особам, діти яких служать в лавах Збройних Сил України.
 17. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей  до  Військової частини  А4759 Збройних Сил України.
 18. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 19. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади.
 20. Про надання дозволу для розміщення тимчасової споруди ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС» по вул. Незалежності 117-Д, в селищі Машівка Полтавського району Полтавської області.

Земельні питання.

селище Машівка

 1. Про надання дозволу  на  розроблення проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки для городництва  гр. Гайдар Т.М.
 2. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради майна відумерлої спадщини.
 3. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки.
 4. Про передачу земельної ділянки в оренду гр. Ковальовій Н.М.
 5. Про внесення змін в рішення 36 сесії селищної ради восьмого скликання від 06.03.2024 року № 19/36-VIII «Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону лот № 1.
 6. Про внесення змін в рішення 36 сесії селищної ради восьмого скликання від 06.03.2024 року № 20/36-VIII «Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону лот № 2.
 7. Про внесення змін в рішення 36 сесії селищної ради восьмого скликання від 06.03.2024 року № 21/36-VIII «Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону лот № 3.

Новотагамлицький старостинський округ

 1. Про внесення змін в рішення 11 сесії селищної ради восьмого скликання від 21.09.2021 року № 106/11-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. та   передачу даної земельної ділянки безоплатно в приватну власність гр. Ганженко С.Р.

Абрамівський старостинський округ

 1. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного  транспорту.
 2. Про затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок на які поширюються право сервітуту.
 3. Про встановлення строкових земельних сервітутів на частині земельних ділянок комунальної власності на території Абрамівського старостинського  округу Машівської селищної ради.
 4. Про надання дозволу на викуп у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства.

Дмитрівський старостинський округ

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок на які поширюється право сервітуту.
 2. Про встановлення строкових земельних сервітутів на частини земельних ділянок комунальної власності на території Дмитрівського старостинського округу Машівської селищної ради.
 3. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного  транспорту.

Кошманівський старостинський округ

 1. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки  площею 0,1795 га кадастровий номер 5323082201:01:001:0917.
 2. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки площею 0,0054 га кадастровий номер 5323082201:01:001:0998.
 3. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки площею 0,0015 га кадастровий номер 5323082201:01:001:0530.
 4. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки площею 0,3200 га кадастровий номер 5323082201:01:001:0918.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Стадніку Ф.В.
 6. Про припинення дії договору оренди землі укладеного з гр. Позовною Н.Л.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель житлової та громадської забудови комунальної власності Машівської селищної ради в селі Кошманівка вулиця Молодіжна.
 8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо  об’єднання земельних ділянок (магазини).
 9. Про внесення змін до договору оренди землі земельної ділянки з кадастровим номером 5323082200:00:006:0230 укладеного з  ФО-П Дорош А.В.
 10. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності на території Машівської селищної територіальної громади (площа 0,68 га).

Сахнівщинський старостинський округ

 1. Про надання  дозволу  на  розроблення проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки для  ведення   городництва  гр.Сілаєвій В.Л.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Чигрину А.П.
 3. Про  прийняття в комунальну власність земель   водного фонду  (2,9644 га).
 4. Про  прийняття в комунальну власність земель  водного фонду  (4,301 га).

Селещинський старостинський округ

 1. Про прийняття у  комунальну власність Машівської селищної ради земельних ділянок.
 2. Про прийняття у  комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки.
 3. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки.
 4. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», та передачу їх в користування (на умовах оренди).
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу  земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сидоренко О.В. в оренду.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Паржин С.А.
 7. Про припинення договору оренди землі укладеного  Машівською селищною  радою  з ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».
 8. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок на які поширюється право сервітуту.
 10. Про встановлення строкових земельних сервітутів на частини земельних ділянок комунальної власності на території Селещинського старостинського округу Машівської селищної ради.
 11. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного  транспорту.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь