A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення тридцять шостої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 06 березня 2024 року

Поіменне голосування

 1. Про інформацію Решетилівської окружної прокуратури Полтавської області.
 2. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Машівської селищної ради на 2024-2025 роки.
 3. Про погодження уточненого фінансового плану КНП «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області на 2024 рік.
 4. Про розгляд звернення начальника Машівського ЖКГ Кулака Л.С.
 5. Про затвердження Програми інформатизації Машівської селищної територіальної громади «Машівська цифрова громада» на 2024-2026 роки» ( додаток )
 6. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2024 рік
 7. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2024 рік. (додатки: №1, №2, №3, №4, №5, №6)
 8. Про затвердження проєктно-кошторисної документації за робочим проєктом «Реконструкція покрівлі будівлі харчоблоку КНП «Машівська лікарня» за адресою вул. Незалежності, 112-В, смт. Машівка Полтавського району Полтавської області».
 9. Про затвердження Положення про Службу у справах дітей виконавчого комітету Машівської селищної ради Полтавської області в новій редакції. (додаток)
 10. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок бюджетних коштів на території  Машівської селищної територіальної громади.
 11. Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Машівської селищної ради, частини приміщення громадського будинку Адміністративної будівлі, що розташоване по вулиці Незалежності, 111, селище Машівка, № 98 від 11.08.2020 року, укладеного з Полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
 12. Про надання згоди виконавчому комітету Машівської селищної ради на передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Машівської селищної ради, за адресою вул. Незалежності, 111, селище Машівка, Полтавського району, Полтавської області.
 13. Про передачу з балансу Виконавчого комітету Машівської селищної ради інших необоротних матеріальних активів до Центру соціальних служб  Машівської  селищної ради
 14. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей  до  Військової частини  А4007 Збройних Сил України
 15. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей  до  Військової частини  А4895 Збройних Сил України.
 16. Про затвердження актів приймання-передачі матеріальних цінностей  до  Військової частини  А4122 Збройних Сил України
 17. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей до  Полтавського РТЦК та СП.
 18. Про використання коштів бюджету селищної територіальної громади на 2024 рік. 

Земельні питання

 1. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону лот №1.
 2. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону лот №2.
 3. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону лот №3. 

Машівка

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Негребецькій Л.В.
 2. Про передачу земельної ділянки в оренду гр. Сороці С.Г.
 3. Про розгляд заяви Милоста В.Ю.
 4. Про розгляд звернення Коваля І.Б., Нестерця В.П.

Новотагамлицький старостинський округ

 1. Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під польовими шляхами за межами населених пунктів Новотагамлицького старостинського округу Машівської селищної ради Полтавського району Полтавської області.
 2. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва та передачу даної земельної ділянки в оренду гр. Гуленко В.В.

Абрамівський старостинський округ

 1. Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під польовими шляхами за межами населених пунктів Абраміського старостинського округу Машівської селищної ради Полтавського району Полтавської області.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у землі для ведення фермерського господарства

Кошманівський старостинський округ

 1. Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під польовими шляхами за межами населених пунктів Кошманівського старостинського округу Машівської селищної ради Полтавського району Полтавської області
 2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
 3. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду

Селещинський старостинський округ

 1. Про передачу в оренду земельної ділянки гр. Прокопенко Є.С.
 2. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки.
 3. Про перелік земельних ділянок та про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів у формі електронного  аукціону.
 4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Дмитрівський старостинський округ

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Протосовіцька А.В.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мельник А.О.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь