Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення тридцять п’ятої сесії селищної ради 8 скликання від 26 січня 2024 року

Поіменне голосування

 1. Про роботу Машівського селищного голови та виконавчих органів  селищної  ради за 2023 рік. (звіт голови)
 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за 2023 рік. (додатки: №1, №2, №3.)
 3. Про затвердження Програми підтримки підрозділів територіальної оборони, військових частин Збройних Сил України та Національної гвардії України на 2024 рік.
 4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Машівської селищної ради на 2024 рік. (додаток)
 5. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2024 рік. (додатки: №1, №2, №3, №4, №5.)
 6. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників виконавчих органів Машівської селищної ради на 2024 рік, затвердженої рішенням 34 сесії селищної ради від 20.12.2023 року №  12/34-VІІІ.
 7. Про затвердження переліку закладів культури, що включені до базової мережі закладів культури. (додаток)
 8. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Машівської селищної ради в новій редакції.
 9. Про затвердження актів прийому-передачі матеріального резерву та інших матеріальних цінностей для потреб «Пунктів незламності» Машівської селищної територіальної громади.
 10. Про запровадження трудової повинності та організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на період 2024 року.
 11. Про використання коштів бюджету селищної територіальної громади на 2024 рік. 

Земельні питання

с-ще Машівка

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Басараб І.В.

Абрамівський старостинський округ

 1. Про проведення інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення ( багаторічні насадження).
 2. Про надання  дозволу  на  розроблення  проекту землеустрою  щодо зміни  цільового  призначення  земельної  ділянки  гр. Бедун В.П.
 3. Про розгляд клопотання ТОВ  «Карлівське сільгосппідприємство» ЛОС».

Кошманівський старостинський округ

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гарькавому М.В.
 2. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «АГРОТЕХСЕРВІС ПАРК»
 3. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки площею 3,00 га кадастровий номер 5323082200:00:001:0431.
 4. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки площею 16,8258 кадастровий номер 5323082200:00:002:0202

Селещинський старостинський округ

 1. Про внесення змін до рішення 32 сесії 8 скликання Машівської селищної ради від 24.10.2023 №31/32-VII «Про надання дозволу Машівській дільниці Полтавської об’єднаної філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0014 га під опору ПЛ-10кВ в с. Селещина, вул. Миру, 6 Машівської селищної ради з подальшою передачею в оренду».
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

Новотагамлицький старостинський округ

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва та передачу даної земельної ділянки в оренду гр. Кіндратенко Н.В.
 2. Про надання дозволу  на  розроблення проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки для  ведення городництва  гр. Шульзі О.Г.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь