Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення тридцять четвертої сесії селищної ради 8 скликання від 20 грудня 2023 року

Поіменне голосування: 1-39, 40-74.

 1. Про затвердження Плану роботи Машівської селищної ради на 2024 рік.
 2. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Машівської селищної ради на 2024 рік.
 3. Про внесення змін до програми «Соціальний захист населення Машівської селищної ради на 2023 рік.
 4. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік. (додатки: №1, №2, №3, №4.)
 5. Про затвердження Стратегії розвитку Машівської селищної територіальної громади до 2027 року. (додаток)
 6. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської селищної ради Полтавської області на 2024 рік.
 7. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Комунального позашкільного навчального закладу «Машівська дитячо-юнацька спортивна школа» Машівської селищної ради Полтавської області на 2024 рік.
 8. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Комунального некомерційного підприємства «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2024 рік.
 9. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Комунального некомерційного підприємства «Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області на 2024 рік.
 10. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників підрозділів відділу культури та мистецтв Машівської селищної ради на 2024 рік.
 11. Про затвердження структури посад в закладах та установах освіти Машівської селищної ради на 2024 рік  (додатки:  №1, №2, №3.)
 12. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників виконавчих органів Машівської селищної ради на 2024 рік.
 13. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Машівського житлово-комунального господарства  на 2024 рік.
 14. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Комунального підприємства «Кошманівське житлово-комунальне господарство Машівської селищної ради» на 2024 рік.
 15. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Комунального закладу «Машівський трудовий архів» Машівської селищної ради Полтавської області на 2024 рік.
 16. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Центру соціальних служб Машівської селищної ради на 2024 рік.
 17. Про затвердження Структури та граничної чисельності працівників Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради» з 01 січня 2024 року.
 18. Про затвердження Програми «Соціальний захист населення» на 2024 рік.
 19. Про затвердження Програми підтримки розвитку архівної справи Комунального закладу «Машівський трудовий архів» Машівської селищної ради Полтавської області на 2024 рік.
 20. Про затвердження Програми «Місцеве самоврядування» на 2024 рік.
 21. Про затвердження Комплексної програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Машівська  лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2024 рік.
 22. Про затвердження Програми «Безкоштовне транспортне перевезення жителів Машівської громади» на 2024 рік.
 23. Про затвердження Комплексної програми розвитку освіти Машівської селищної ради на 2024 рік.
 24. Про затвердження Програми підтримки та розвитку спортивного туризму на 2024 рік.
 25. Про затвердження Програми «Розвиток фізкультури і спорту» на 2024 рік.
 26. Про затвердження Програми «Відзначення державних, регіональних свят, знаменних і пам’ятних дат» Машівської селищної ради на 2024 рік.
 27. Про затвердження Програми «Екологічна» Машівської селищної ради на 2024 рік.
 28. Про затвердження Програми «Землеустрій» на 2024 рік.
 29. Про затвердження Програми «Дороги» на 2024 рік.
 30. Про затвердження Програми «Благоустрій» на 2024 рік.
 31. Про затвердження Програми «Питна вода та питне водопостачання» на 2024 рік.
 32. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка Машівського житлово-комунального господарства» на 2024 рік.
 33. Про затвердження Програми «Компенсація (відшкодування) обґрунтованих витрат за надання послуги з вивезення побутових відходів від населення Машівської селищної територіальної громади» Машівської селищної ради на 2024 рік та Методики розрахунку компенсації за надання послуг.
 34. Про затвердження Програми «Відшкодування різниці в тарифах на оплату витрат, пов’язаних з надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів Машівської селищної територіальної громади» на 2024 рік.
 35. Про перейменування Програми «Цивільний захист населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Машівської селищної територіальної громади» на 2023 рік та внесення змін до неї.
 36. Про затвердження Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Машівської селищної ради на 2024-2025 роки
 37. Про бюджет Машівської селищної територіальної  громади на 2024 рік. (пояснювальна записка,  додатки: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7.)
 38. Про затвердження вартості харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Машівської селищної ради на 2024 рік
 39. Про внесення змін до переліку пільгових категорій дітей, для яких буде забезпечуватися безкоштовне харчування в закладах загальної середньої освіти Машівської селищної ради
 40. Про надання соціальних послуг Комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради» з 01 січня 2024 року.
 41. Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг, тарифів на платні соціальні послуги Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради» з 01 січня 2024 року
 42. Про встановлення розміру відрахувань до бюджету Машівської селищної територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) Машівським житлово-комунальним господарством на 2024 рік.
 43. Про встановлення розміру відрахувань до бюджету Машівської селищної територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) КП «Кошманівське житлово-комунальне господарство Машівської селищної ради» на 2024 рік.
 44. Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для засуджених до покарання у виді громадських робіт та  перелік  об’єктів на яких засуджені повинні виконувати ці роботи.
 45. Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт та  перелік  об’єктів на яких  порушники повинні виконувати ці роботи
 46. Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для порушників (аліментники) на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та перелік об’єктів на яких порушники повинні виконувати ці роботи
 47. Про надання дозволу на списання матеріального резерву з балансу Виконавчого комітету Машівської селищної ради
 48. Про надання дозволу на списання інших необоротних матеріальних активів з балансу Виконавчого комітету Машівської селищної ради
 49. Про передачу з балансу Виконавчого комітету Машівської селищної ради основних засобів до Відділу освіти,  молоді та спорту  Машівської  селищної ради
 50. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей  до  Військової частини  А2022 Збройних Сил України
 51. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей  до  Військової частини  А0222 Збройних Сил України
 52. Про затвердження актів приймання-передачі матеріальних цінностей  до  Військової частини  А4895 Збройних Сил України
 53. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей  до  Військової частини  А0543 Збройних Сил України
 54. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна комунальної власності Машівської селищної ради – колісного транспортного засобу легкового автомобіля ВАЗ-21099, реєстраційний номер ВІ1651НІ.
 55. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна комунальної власності Машівської селищної ради – колісного транспортного засобу легкового автомобіля ВАЗ-21154, реєстраційний номер ВІ1630НЕ.
 56. Про надання дозволу на відчуження об’єктів комунальної власності Машівської селищної ради.
 57. Про припинення права оперативного управління об’єктом нерухомого майна комунальної власності.
 58. Про прийняття до комунальної власності Машівської селищної територіальної громади автомобільних доріг в с. Кошманівка та передачу їх на баланс у Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.
 59. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 60. Про використання коштів бюджету селищної територіальної громади на 2023 рік.

Земельні питання

Машівка

 1. Про внесення змін в рішення 27 позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 18.04.2023 року № 24/27-VIII «Про Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області»
 2. Про продовження договору оренди землі б/н від 27.06.2010 року, укладеного Машівською селищною радою з ПП «Карлівський хлібозавод».
 3. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради майна відумерлої спадщини.
 4. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради майна відумерлої спадщини.
 5. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради майна відумерлої спадщини.
 6. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради майна відумерлої спадщини.

Кошманівка

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пивовар В.М та гр. Пивовар В.В.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пика Д.О.
 3. Про внесення змін до договору оренди землі земельної ділянки з кадастровим номером 5323082202:02:001:0049 укладеного з Фермерським Господарством «Дорош А.В».
 4. Про внесення змін до рішення 26 позачергової сесії Машівської селищної ради восьмого скликання  від 07.03.2023 року № 44/26-VIII «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під польовими дорогами, господарськими  шляхами, прогонами».
 5. Про припинення дії договору оренди землі укладеного Кошманівською сільською радою з ТОВ «Чиста криниця».

Сахнівщина

 1. Про внесення змін до договору оренди землі укладеного з ФОП Дорош М.В.
 2. Про внесення змін до рішення 26 позачергової сесії Машівської селищної ради восьмого скликання від 07.03.2023 року № 51/26-VIII «Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під польовими дорогами, господарськими  шляхами, прогонами».

Селещина

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ткаченко С.В.
 2. Про інформацію Решетилівської окружної прокуратури Полтавської області

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь