Рішення тридцять третьої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 17 листопада 2023 року

Поіменне голосування

1. Про внесення змін до «Положення про платні медичні послуги комунального некомерційного підприємства «Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області.
  2. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Машівської селищної ради в новій редакції.
  3. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей до  Військової частини Збройних Сил України
  4. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2023 рік.
  5. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік. (додатки: №1, №2, №3, №4, №5, №6.)
  6. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  7. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Земельні питання

Базилівщинський старостинський округ

1. Про розгляд заяви гр. Дудник В.В.
  2. Про внесення змін до договору оренди землі земельної ділянки з кадастровим номером 5323080700:00:008:0164 площею 105,0243га укладеного з ТОВ «АГРОАЛЬЯНС».
  3. Про внесення змін до договору оренди землі земельної ділянки з кадастровим номером 5323080700:00:006:0099 площею 51,0878 га укладеного з ТОВ «АГРОАЛЬЯНС».
  4. Про укладання договору на проведення розвідувальних робіт (дослідно-промислової розробки родовища) шляхом розміщення свердловини № 135 Машівського ГКР  та під’їзної дороги  до них ГПУ «Полтавагазвидобування».

Селещинський старостинський округ

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Довгаль Л.В.
  2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Личко В.І.

Новотагамлицький старостинський округ

1. Про внесення змін в рішення 32 сесії селищної ради восьмого скликання від 24.10.2023 року № 43/32-VIII «Про передачу земельної ділянки в оренду гр. Храмцов В.Ф.».
  2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Музика В.Л.

смт. Машівка

1. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.
  2. Про передачу земельної ділянки в постійне користування Машівському житлово-комунальному господарству для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).