A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення тридцять першої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 27 вересня 2023 року

Поіменне голосування

 1. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2023 рік
 2. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2024 рік.
 3. Про затвердження комплексної Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекціям, пов’язаних з наданням медичної допомоги в Комунальному некомерційному підприємстві «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2024-2026 роки.
 4. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на списання стерилізатора парового.
 5. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної  ради Полтавської області  за 2 квартал  2023 р.
 6. Про затвердження уточненого фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної  ради Полтавської області  на 2023 р.
 7. Про затвердження перспектив фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівський центр  первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної  ради Полтавської області  на 2024 р.
 8. Про встановлення батьківської плати за навчання, затвердження контингенту учнів на 2023-2024 навчальний рік та звільнення від батьківської плати в КУ «Машівська дитяча школа естетичного виховання».
 9. Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 21.09.2021 р. № 12/11 –VІІІ «Про затвердження структури та загальної чисельності опорного закладу загальної середньої освіти Селещинський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області.»
 10. Про затвердження переліку пільгових категорій дітей, для яких буде забезпечуватися безкоштовне харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Машівської селищної ради.
 11. Про затвердження розпорядження селищного голови № 85 від 05.09.2023 р. «Про затвердження мережі закладів освіти Машівської селищної ради на 2023-2024 навчальний рік»
 12. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт системи газопостачання із заміною газового котла в теплогенераторній ЗЗСО Базилівщинської гімназії по вул. Лесі Українки, 7 в с. Базилівщина Полтавського району Полтавської області».
 13. Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт електричних мереж напругою 0,22-0,38 кВ для електропостачання Машівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Калинка» Машівської селищної ради Полтавської області. Коригування».
 14. Про затвердження проектно-кошторисної документації  по робочому проекту «Реконструкція системи газопостачання в зв’язку з заміною газового котла та відновлення виконавчо-технічної документації теплогенераторної  адмінбудинку Новотогамлицького старостинського округу по  вул.Центральна,20 в с.Новий Тагамлик Машівського району Полтавської області»
 15. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей до Військової частини Збройних Сил України
 16. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2023 рік
 17. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік. (Додатки: №1, №2, №3, №4, №5, №6,)
 18. Про внесення змін до рішення сесії Машівської селищної ради від 05.07.2022 року № 1/20-VIII «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Машівської селищної територіальної громади об’єктів нерухомого та рухомого майна, яке обліковується на балансі філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» акціонерного товариства «Українська залізниця».
 19. Про затвердження звіту про оцінку нерухомого майна – виробничий будинок Нежитлова будівля літера «А-1», загальною площею 117,2 кв.м., (смт. Машівка, вулиця Незалежності, 109-А Полтавського району Полтавської області).
 20. Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунальної власності Машівської селищної територіальної громади.
 21. Про включення об’єкта нерухомого майна, що належить до комунальної власності Машівської селищної ради до Переліку першого типу об’єктів комунального майна Машівської селищної територіальної громади для передачі його в оренду на аукціоні  та намір передачі майна в оренду.
 22. Про включення об’єктів комунальної власності до переліку об’єктів права комунальної власності Машівської селищної територіальної громади, що підлягають приватизації.
 23. Про припинення права оперативного управління виконавчому комітету Машівської селищної ради об’єктом нерухомого майна комунальної власності.
 24. Про внесення змін до Переліку нерухомого майна об'єктів комунальної власності Машівської селищної ради.
 25. Про передачу комунального майна Машівської селищної ради в оперативне управління Відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради Полтавської області будівлі громадського будинку – будівля школи за адресою: вул. Молодіжна, 28 с. Кошманівка Полтавської області Полтавського району.
 26. Про передачу комунального майна Машівської селищної ради в оперативне управління Відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради Полтавської області будівлі громадського будинку – будівля школи за адресою: вул. Лесі Українки, 7 с. Базилівщина Полтавської області Полтавського району.
 27. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Земельні питання

 1. Про встановлення строкового сервітуту на частину земельної ділянки із кадастровим номером 5323055100:30:001:0035 на території Машівської селищної ради за адресою: смт.Машівка вул.Незалежності, 142-Б Полтавського району Полтавської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на користь Хілобок С.Л.

 Абрамівський старостинський округ.

 1. Про розгляд клопотання гр. Бедун В.П.

Базилівщинський старостинський округ.

 1. Про укладання договору на проведення розвідувальних робіт (дослідно-промислової розробки родовища )шляхом  розміщення свердловини №  Машівського ГКР 131   та під’їзної   дороги  до них з ГПУ «Полтавагазвидобування».
 2. Про укладання договору на проведення розвідувальних робіт (дослідно-промислової розробки родовища )шляхом  розміщення свердловини №  Машівського ГКР 134   та під’їзної   дороги  до них з ГПУ «Полтавагазвидобування» .
 3. Про розгляд клопотання філії «Полтавське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» про надання земельної ділянки для ведення лісового господарства орієнтовною площею 13,8 га.
 4. Про розгляд клопотання філії «Полтавське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» про надання земельної ділянки для ведення лісового господарства орієнтовною площею 2, 8 га.

 Кошманівський  старостинський округ.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Жолонка М.П
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Клименку В.В
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Коліснику В.І та гр. Колісник О.В
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мандриці В.О
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Тарасову О. М
 6. Про передачу земельної ділянки в постійне користування Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради в селі Кошманівка.
 7. Про передачу земельної ділянки в постійне користування Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради в селі Миронівка
 8. Про передачу земельної ділянки в постійне користування Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради в селі Богданівка.
 9. Про розгляд клопотання філії «Полтавське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»

  Селещинський  старостинський округ.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у спільну часткову власність  земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) гр. Батраченко О.І., гр.Батраченко З.І.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Малісевич М.Г.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Федорович І.О.
 4. Про внесення змін до рішення 30 позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 08.08.2023 №46/30-VІІІ «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у спільну часткову   власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Іваняков В.В., гр.Шмиголь С.В.»
 5. Про розгляд заяви гр. Висоцького І.Ю.
 6. Про розгляд клопотання філії «Полтавське лісове господарство» державного спеціалізованого  господарського підприємства «Ліси України»

 Новотагамлицький  старостинський округ.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Храмцов  В.Ф.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь