Рішення двадцять дев’ятої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 15 червня 2023 року

Поіменне голосування

1. Про раціональне використання землі та дотримання санітарних норм на території населених пунктів Машівської селищної територіальної громади.
  2. Про Стратегію розвитку Машівської селищної територіальної громади.
  3. Про допомогу в ліквідації наслідків, спричинених підривом Каховської ГЕС.
  4. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту вимощення навколо будівлі Машівського ЗДО «Калинка».
  5. Про надання дозволу відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради на виготовлення проектно-кошторисних документацій.
  6. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Благоустрій населеного пункту: будівництво лінії вуличного освітлення на сонячних батареях КТП 360 в селі Кошманівка по вул. Світанковій (Мічуріна) Машівської селищної ради Полтавської області»
  7. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Проведення модернізації (встановлення автономних систем) вуличного освітлення по вул. Незалежності та вул. Юрія Печериці в смт. Машівка Полтавського району Полтавської області».
  8. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Поточний середній ремонт проїзної частини по вулиці Шевченка в с. Базилівщина Полтавського району Полтавської області».
  9. Про внесення змін до структури та загальної чисельності працівників виконавчих органів Машівської селищної ради на 2023 рік, затвердженої рішенням двадцять четвертої сесії Машівської селищної ради восьмого скликання від 22 грудня 2022 року № 27/24-VIII.
  10. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2023 рік.
  11. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік. (додатки: №1, №2, №3, №4, №5, №6.)
  12. Про затвердження акту приймання – передачі медичного обладнання на автомобіль CITROEN JUMPER, реєстраційний номер ВІ 5743 СА.
  13. Про надання дозволу на списання основних засобів відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.
  14. Про надання дозволу на списання інших необоротних матеріальних активів з балансу Виконавчого комітету Машівської селищної ради.
  15. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з позабалансового рахунку  Виконавчого комітету Машівської селищної ради
  16. Про передачу основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів до Відділу культури та мистецтв  Машівської  селищної ради
  17. Про передачу основних засобів та малоцінних необоротних матеріальних активів до Фінансового відділу виконавчого комітету Машівської селищної ради
  18. Про закріплення майна комунальної власності  Машівської селищної ради на праві господарського відання за комунальним підприємством Машівське  житлово-комунальне господарство.
  19. Про затвердження звіту про оцінку нерухомого майна (Полтавська область, Полтавський район, с.Кошманівка, вул. Центральна, буд. 5-А).
  20. Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунальної власності Машівської селищної територіальної громади.
  21. Про припинення права оперативного управління об’єктами нерухомого майна Фінансовому відділу виконавчого комітету Машівської селищної ради.
  22. Про припинення права оперативного управління об’єктами нерухомого майна Відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради.
  23. Про включення майна до Переліку другого типу та надання дозволу Виконавчому комітету на передачу майна в оренду без проведення аукціону.
  24. Про затвердження розпорядження селищного голови.
  25. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Земельні питання

1. Про надання в оренду земельної ділянки Дембіцькому Вячеславу Валерійовичу.

Дмитрівський  старостинський округ.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Займак М.М.

Кошманівський  старостинський округ.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Колодько Ю.М.
  2. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності на території Машівської селищної територіальної громади.