Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення двадцять восьмої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 17 травня 2023 року

Поіменне голосування

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за 1 квартал 2023 року. (додаток)
 2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівського  центру первинної  медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області за 1 квартал  2023 року.
 3. Про безоплатну передачу майна з комунальної власності Машівської селищної територіальної громади в комунальну власність Коломацької сільської територіальної громади та затвердження акта прийому передачі.
 4. Про затвердження Положення про платні послуги Комунального некомерційного підприємства «Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області  (додаток)
 5. Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії селищної ради від 22.12.2022 року «Про погодження структури та загальної чисельності працівників КНП «Машівський центр ПМСД» Машівської селищної ради Полтавської області на 2023 рік № 26/24-VIII.
 6. Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії селищної ради від 22.12.2022 року «Про затвердження структури та граничної чисельності працівників Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівської селищної ради» з 01 січня 2023 року» № 35/24-VIII.
 7. Про надання дозволу Машівському ЖКГ на виготовлення проектно-кошторисних документацій.
 8. Про затвердження Програми фінансової підтримки Полтавської районної військової (державної) адміністрації Полтавської області на 2023 рік в умовах воєнного стану.  (додаток)
 9. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2023 рік.
 10. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік. (Додатки: №1, №2, №3, №4, №5, №6)
 11. Про припинення діяльності Машівської бібліотеки для дітей шляхом ліквідації установи.
 12. Про внесення змін до Положення Комунального закладу Центральна публічна бібліотека Машівської селищної ради.
 13. Про продовження терміну дії Контракту з керівником КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» Машівської селищної ради Полтавської області Рибак О.О.
 14. Про надання дозволу на внесення змін до договору оренди комунального майна в частині зменшення площі орендованого майна № 96 від 19.02.2019 р.
 15. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
 16. Про надання дозволу на розробку детального плану території.

 Земельні питання

Абрамівський  старостинський округ.

 1. Про надання дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на якій розташована артезіанська свердловина №2, для централізованого   водопостачання в  с. Абрамівка  Полтавського району Полтавської області.

Дмитрівський  старостинський округ.

 1. Про розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності.

Кошманівський  старостинський округ.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Жуковській  Г-М.М.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Співак О.О.                
 3. Про прийняття земельної ділянки у комунальну власність Машівської селищної ради.

Селещинський  старостинський округ.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної  ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) гр. Карпенко Г.П.
 2. Про проведення інвентаризації земельної ділянки.

Новотагамлицький   старостинський округ.

 1. Про надання дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення городництва гр. Нечепоренко Ю.М.
 2. Про надання дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення городництва гр. Нечепоренко Л.І.
 3. Про надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення городництва гр. Нечепоренко О.Ю.
 4. Про надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення городництва гр. Кривошеї Т.В.
 5. Про надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення городництва гр. Кривошеї О.Г.
 6. Про надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення городництва гр. Шаповал Р.В.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бабич Ю.В.
 8. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки.
 9. Про розгляд заяви гр. Кривошеї Б.О.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь