A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення двадцять сьомої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 18 квітня 2023 року

Поіменне голосування

 1. Про перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області.
 2. Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Машівської селищної ради. (додаток)
 3. Про затвердження Положення про відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації виконавчого комітету Машівської селищної ради в новій редакції
 4. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Машівської селищної ради
 5. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
 6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 15 червня 2021 року № 1/8-VIII “Про встановлення місцевих податків та податкових пільг із сплати місцевих податків”. (додатки №1, №2)
 7. Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії селищної ради восьмого скликання від 22.12.2022 р. «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників підрозділів відділу культури та мистецтв Машівської селищної ради на 2023 рік» № 29/24 –VІІІ
 8. Про затвердження наміру щодо співпраці Машівської селищної  ради  та  Групи Нафтогаз для реалізації проектів.
 9. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Благоустрій населеного пункту: будівництво лінії вуличного освітлення на сонячних батареях КТП 360 в селі Кошманівка по вул. Мічуріна Машівської селищної ради Полтавської області».
 10. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Благоустрій території ліцею: будівництво спортивного майданчика з вуличними тренажерами в опорному закладі загальної середньої освіти Селещинському ліцеї по вулиці Миру 49, с. Селещина Машівської селищної ради Полтавської області»
 11. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2023 рік.
 12. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік. (додатки №1, №2, №3, №4, №5, №6)
 13. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на 2023 рік.
 14. Про затвердження статут Селещинського закладу дошкільної освіти №3 “Колобок» у новій редакції.
 15. Про затвердження Програми підтримки молоді Машівської селищної ради на 2023-2025 роки.
 16. Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Машівській селищній раді. (додаток)
 17. Про затвердження Положення про службове житло Машівської селищної територіальної громади.
 18. Про включення об’єкта права комунальної власності до переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації.
 19. Про припинення права оперативного управління комунальним майном закріпленим за Відділом освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради Полтавської області та передачу виконавчому комітету Машівської селищної ради на праві оперативного управління з постановкою на баланс об’єкта нерухомого майна комунальної власності.
 20. Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу Виконавчого комітету Машівської  селищної ради.
 21. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
 22. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
 23. Про надання дозволу на розробку детального плану території.
 24. Про Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області.

 Земельні питання

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Левадна Н.П.
 2. Про надання дозволу  на  розроблення проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки для  ведення   городництва  гр.Порохня В.І.
 3. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки Комунальному некомерційному підприємству «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кундивус М.О.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Селезень Н.П.
 6. Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Тімченко І.В.

Базилівщинський  старостинський округ.

 1. Про укладання договору на проведення розвідувальних робіт (дослідно-промислової розробки родовища )шляхом  розміщення свердловини №129  Машівського ГКР   та під’їзної   дороги  до них з ГПУ «Полтавагазвидобування» .

Дмитрівський  старостинський округ.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Спесивцев Д.О.

Кошманівський  старостинський округ.

 1. Про внесення змін до рішення 10 сесії шостого скликання Кошманівської сільської ради від 09.12.2011 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання гр. Хорішко Н.О земельної ділянки у власність».
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Божок О.Ф.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Панасенку С.О.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Шевченка А.Г.
 5. Про перелік земельних ділянок та про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів у формі електронного аукціону.
 6. Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 7. Про розгляд клопотання ТОВ «Чиста Криниця».

Селещинський  старостинський округ.

 1. Про розгляд та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в постійне користування земельної ділянки КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».
 2. Про прийняття у комунальну власність Машівської селищної ради земельної ділянки .
 3. Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Щербань А.В.
 4. Про перелік земельних ділянок та про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів у формі електронного аукціону.
 5. Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь