Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення двадцять п'ятої сесії селищної ради 8 скликання від 26 січня 2023 року

Поіменне голосування

 1. Про затвердження Положення про прядок подання та розгляду електронних петицій, адресованих Машівській селищній раді та її виконавчим органам.  (додаток)
 2. Про розгляд електронної петиції «Про присвоєння Селещинському ліцею ім’я загиблого у боях за Україну Євгенія Браха». 
 3. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022 рік. (додатки №1, №2, №3)
 4. Про роботу  Машівського селищного голови та  виконавчих органів  за 2022 рік. (додаток: звіт селищного голови за 2022 рік)
 5. Про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за 2022 рік.
 6. Про звіт депутатів селищної ради про проведену роботу за 2022 рік.
 7. Про надання дозволу КНП «Машівська лікарня» Машівської селищної ради Полтавської області на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту покрівлі харчоблоку  по вул. Незалежності, 112-В, смт. Машівка, Полтавського району Полтавської області.
 8. Про надання дозволу виконавчому комітету Машівської селищної ради на придбання спецтехніки.
 9. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2023 рік. ( додаток )
 10. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік. (додатки №1, №2, №3, №4, №5)
 11. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області» в новій редакції.  (додаток)
 12. Про виключення об’єкта оренди нерухомого майна з переліку першого типу.
 13. Про закріплення майна комунальної власності Машівської селищної ради  на праві господарського відання за комунальним підприємством Машівське житлово-комунальне господарство.
 14. Про погодження на передачу архівних справ колгоспів Старицьківської сільської ради до «Спільної архівної установи Полтавського району» та делегування  представників до комісії з передачі справ.
 15. Про затвердження актів прийому-передачі матеріального резерву та інших матеріальних цінностей для потреб «Пунктів незламності» Машівської селищної територіальної громади.
 16. Про передачу генераторів на баланс Виконавчого комітету Машівської селищної ради
 17. Про передачу джерел безперебійного живлення до  Відділу культури та мистецтв  Машівської  селищної ради
 18. Про надання дозволу на списання основних засобів та малоцінних необоротних активів, що знаходяться на балансі ОЗЗСО Машівського ліцею Машівської селищної ради Полтавської області.
 19. Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Машівської селищної ради» (додатки: аналіз, правила )
 20. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
 21. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок площею 4,1563 (кадастровий номер 5323086600:00:001:0981) та 0,6127 га (кадастровий номер 5323086600:00:001:0225), які знаходяться за адресою: вул. Паркова, 90а, с. Селещина, Полтавська область.
 22. Про затвердження детального плану території по об’єкту «Нове будівництво системи водопостачання від м.Полтава до м. Карлівка для забезпечення якісною питною водою мешканців Полтавської області»

Земельні питання.

 1. Про припинення права користування земельною ділянкою  гр. Корінній С.Ф.
 2. Про розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки зі зміною цільового призначення  в смт.Машівка, вул. Незалежності, 2  Полтавського району  Полтавської області. 

Абрамівський  старостинський округ.

 1. Про розгляд клопотання  ФГ «ІВК».

Базилівщинський  старостинський округ.

 1. Про укладання договору на проведення розвідувальних робіт (дослідно-промислової розробки родовища )шляхом  розміщення свердловини № 130  Машівського ГКР ГПУ«Полтавагазвидобування»
 2. Про укладання договору на проведення розвідувальних робіт (дослідно-промислової розробки родовища) шляхом  розміщення свердловини № 132  Машівського ГКР ГПУ «Полтавагазвидобування»

Селещинський  старостинський округ.

 1. Про  надання   дозволу    на    розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування виробничого об’єкта КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки зі зміною цільового призначення  на території Машівської селищної ради  Полтавського району  Полтавської області .          
 3. Про  передачу в оренду земельної ділянки гр.Борщ  Г.О., гр.Мазіленко С.С.
 4. Про скасування рішення двадцять дев’ятої сесії сьомого скликання Машівської селищної ради від 24.06.2020 року “Про надання  дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності гр. Палій О.М.”

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь