Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Рішення двадцять шостої позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 07 березня 2023 року

Поіменне голосування

 1. Про інформацію Решетилівської окружної прокуратури Полтавської області.
 2. Про внесення змін до рішення 24 сесії восьмого скликання Машівської селищної ради № 2/24-VIII від 22.12.2022 року «Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Машівської селищної ради на 2023 рік».
 3. Про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у 2023 році.
 4. Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на 2023 рік.
 5. Про розгляд звернення начальника Машівського ЖКГ Кулака Л.С.
 6. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області в новій редакції.
 7. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівського  центру первинної  медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області за  4 квартал  2022 року.
 8. Про затвердження уточненого фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області на 2023 рік.
 9. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності.
 10. Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності Машівської селищної територіальної громади до переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації.
 11. Про затвердження Положення про порядок відчуження (приватизації) та списання майна комунальної власності Машівської селищної територіальної громади.
 12. Про затвердження Положення про аукціонну комісію з продажу об'єктів комунальної власності  Машівської селищної  територіальної громади.
 13. Про продовження договору оренди комунального майна Від 18.06.2020 року № 96, що знаходиться за адресою:  смт.Машівка, вул. Незалежності, 111.
 14. Про затвердження переліку Першого типу об’єктів комунального майна Машівської селищної територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні у новій редакції (Додаток)
 15. Про затвердження переліку Другого типу об’єктів  комунального майна Машівської селищної територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону у новій редакції. (Додаток)
 16. Про внесення об’єкта житлової нерухомості до Переліку нерухомого майна об’єктів комунальної власності  Машівської селищної ради та затвердження Переліку нерухомого майна об'єктів комунальної власності Машівської селищної ради у новій редакції. (Додаток)
 17. Про затвердженнязвіту про незалежну оцінку об’єкта житлової нерухомості-  квартири № 33,   буд. № 125  по вул. Незалежності в смт. Машівка
 18. Про внесення змін до спеціального фонду бюджету виконавчого комітету Машівської селищної ради на 2023 рік
 19. Про визнання дебіторської заборгованості безнадійною та надання  дозволу на її списання з балансу Виконавчого комітету Машівської селищної ради  
 20. Про надання дозволу на списання матеріального резерву з балансу Виконавчого комітету Машівської селищної ради
 21. Про надання дозволу на списання інших необоротних матеріальних активів з балансу Виконавчого комітету Машівської селищної ради
 22. Про надання дозволу відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення модернізації (встановлення автономних систем)  вуличного освітлення по вул. Незалежності та вул. Юрія Печериці в смт. Машівка.
 23. Про надання дозволу виконавчому комітету Машівської селищної ради на придбання комунальної спецтехніки – трактора.
 24. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок бюджетних коштів на території Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
 25. Про затвердження Програми підтримки підрозділів територіальної оборони, військових частин Збройних сил України та Національної гвардії України на 2023 рік.
 26. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Кошманівське житлово-комунальне господарство Машівської селищної ради» на 2023 рік.
 27. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2023 рік.
 28. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік. (Додатки: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7)
 29. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Земельні питання

Машівська селищна рада  

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бережецька Т.В.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Рубан С.О.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення  в смт.Машівка, вул. Незалежності, 2 «В» Полтавського району  Полтавської області.
 4. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.
 5. Про поновлення договору оренди з гр. Кривошеєю Ю.В.

Абрамівський  старостинський округ.

 1. Про скасування  рішення  дванадцятої   позачергової  сесії селищної  ради  восьмого  скликання  від 03 листопада 2021 року «Про  надання  дозволу  на  розроблення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки  для  ведення  городництва  гр. Туцькій Л.М.».
 2. Про надання дозволу  на  розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  ведення городництва  гр. Гром І.С.
 3. Про проведення інвентаризації земельної ділянки   сільськогосподарського призначення.
 4. Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під польовими дорогами, господарськими шляхами, прогонами.

Дмитрівський  старостинський округ.

 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  під місця для поховання (кладовище) в с. Дмитрівка  Полтавського району Полтавської області.
 2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  під місця для поховання (кладовище) в с. Калинівка  Полтавського району Полтавської області.
 3. Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під польовими дорогами, господарськими шляхами ,прогонами.

Кошманівський  старостинський округ.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Коваленку Р.Б.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Колісник О.В та гр. Колісник Н.В.
 3. Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під польовими дорогами, господарськими шляхами, прогонами.
 4. Про проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки під місця для поховання (кладовище) в с.Кошманівка.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки під місця для поховання (кладовище) в с. Богданівка.
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки під місця для поховання (кладовище) в с. Миронівка.

Сахнівщинський  старостинський округ.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  та передачу даної земельної ділянки  в оренду  ТОВ «Машівка-Агро-Альянс».           
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Курда Я.В.
 3. Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під польовими дорогами, господарськими шляхами, прогонами.
 4. Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.
 5. Про передачу земельної ділянки  для городництва  в оренду гр. Бондаренко В.О.
 6. Про передачу  земельної ділянки для городництва в оренду  гр. Бондаренко С.В.
 7. Про передачу  земельної ділянки для городництва  в оренду   гр. Баглай О.П.
 8. Про передачу  земельної ділянки для городництва  в оренду  гр. Бондаренко С.О.
 9. Про передачу  земельної ділянки для городництва  в оренду  гр. Сипало О.О.
 10. Про внесення змін в рішення 13сесії шостого скликання Сахнівщинської сільської ради від 27.12.2012 року  «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності земельною ділянкою громадянки Бриж Марини Миколаївни». 

Селещинський  старостинський округ.

 1. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради.
 2. Про надання в  постійне користування земельної ділянки опорному закладу загальної середньої освіти Селещинський ліцей Машівської селищної ради.
 3. Про  скасування  рішення 15  сесії восьмого скликання селищної ради від 26.01.2022 року №234/15-VІІІ«Про перелік земельних ділянок та про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів у формі електронного аукціону».
 4. Про скасування рішення 15  сесії восьмого скликання селищної ради від 26.01.2022 року №235/15-VІІІ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 5.  Про перелік земельних ділянок та про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів у формі електронного аукціону.
 6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 7. Про скасування рішення 28 позачергової сесії сьомого скликання від 21.05.2020 року «Про продовження договору оренди землі складеного з ФОП Палій О.М».
 8. Про  передачу в оренду земельної ділянки  ФОП Палій О.М.».
 9. Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

Новотагамлицький старостинський округ.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Голуб С.І.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Яценко Н.О.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мазур В.О.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Видюк А.В.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бойко В.М.
 6. Про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під польовими дорогами, господарськими шляхами, прогонами.
 7. Про проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
 8. Про розгляд    клопотання  ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС».

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь