Рішення сімнадцятої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 12 червня 2019 року

Пленарне засідання сімнадцятої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 12 червня 2019 року

Результати поіменого голосування

Рішення сімнадцятої позачергової сесії селищної ради 7 скликання від 12 червня 2019 року

Про використання коштів бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Про проведення поточного середнього ремонту дорожнього покриття проїзної частини вулиці Незалежності в смт. Машівка Машівського району Полтавської області.

Про затвердження проектно – кошторисної документації робочих проектів по Машівській селищній раді.

Про затвердження переліку проектів, що реалізуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Машівської селищної об'єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

Про замовлення Машівській філії ПАТ "Полтаваобленерго" технічної документації з електропостачання вуличного освітлення по селищній раді.

Про взяття у комунальну власність селищної ради зони відпочинку з літньою сценою (тимчасовою спорудою) розміщеної у центральному парку смт. Машівка по вул. Юрія Печериці з подальшою передачею в оперативне управління відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради.

Про внесення змін до Програм селищної ради на 2019 рік.

Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2019 рік.  Додаток 1, 2, 3, 4, 5.

Про внесення змін до місячного посадового окладу начальника Машівського ЖКГ Кулака Л.С. та укладення додаткової угоди до контракту від 25.04.2019 року.

Про безоплатне надання послуг «Соціальне таксі» в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Машівського району

Про визначення місць розміщення агітаційних матеріалів та проведення агітаційної роботи на території Машівської селищної ради під час проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.