Конференція педагогічних працівників
Старт новому 2024-2025 навчальному року в Машівській громаді дала традиційна серпнева конференція педагогічних працівників, яка відбулась сьогодні, 30 серпня у приміщенні Машівської селищної ради. Цьогоріч вона мала назву «Відповідаємо на виклики разом!».
Захід розпочався хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, та усіх загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України.
Із вітальним словом до учасників конференції звернувся селищний голова Сергій СИДОРЕНКО, який наголосив на вагомій ролі вчителя у розвитку української освіти. Також він зауважив, що у цьому навчальному році, як і в минулому, головна увага має бути зосереджена на питанні безпеки учнів та всіх учасників навчального процесу.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія МИРОШНИЧЕНКО, у своїй доповіді перед освітянами та гостями конференції, детально окреслила стан готовності закладів освіти до нового 2024-2025 навчального року. Особливу увагу звернула на освітні новації в умовах сьогодення, цифровізацію освітньої галузі та забезпечення якості надання освітніх послуг у закладах загальної середньої освіти, продовження процесів реформування дитячого харчування, психологічну підтримку учасників освітнього процесу, а також створення освітніх осередків з питань мотивації учнів і розвитку патріотичного виховання та окреслила пріоритетні напрямки розвитку закладів освіти на новий 2024-2025 навчальний рік.
Конференція стала важливою платформою для підбивання підсумків навчального року, що завершився, для обговорення досягнень та викликів, з якими зіткнулися заклади освіти. Також значну увагу було приділено плануванню на майбутнє: окреслили ключові завдання та пріоритети на 2024-2025 навчальний рік.
Серед них: організація освітнього процесу в умовах очної/дистанційної/змішаної форм навчання; підвищення результатів навчання учнів засобами компетентнісно орієнтованого підходу до навчання на засадах індивідуального й диференційного підходів; посилення національно-патріотичного виховання, формування громадської позиції; посилення заходів безпеки життєдіяльності, зокрема просвіта щодо цивільного захисту; психологічний супровід освітнього процесу в умовах воєнного й післявоєнного часу.
Присутні висловили подяку усім освітянам, які роблять важливу і необхідну роботу у надскладних умовах – тримають освітній фронт.
Вітаємо всіх із початком навчального року. Бажаємо всім учасникам освітнього процесу міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих здобутків, злагоди у сім’ях та колективах.
Миру усім нам та Перемоги!
Слава Україні!