Оголошення про припинення юридичної особи шляхом ліквідації

Дата: 03.07.2024 14:04
Кількість переглядів: 46

Відповідно до рішення тридцять дев’ятої позачергової сесії Машівської селищної ради VIII скликання від 27.06.2024 №12/39- VIII припиняє свою діяльність юридична особа – Селещинський заклад дошкільної освіти №2 «Сонечко» Машівської селищної ради Полтавської області шляхом ліквідації.

Найменування підприємства, що ліквідовується: Селещинський заклад дошкільної освіти №2 «Сонечко» Машівської селищної ради Полтавської області (код ЄДРПОУ 25170370), юридична адреса: 39430, Полтавська область, Полтавський район, село Селещина, вулиця Селещина-1.

Місцезнаходження ліквідаційної комісії: вулиця Незалежності, будинок 111, смт Машівка, Полтавський район, Полтавська область, 39400.

Претензії кредиторів до підприємства приймаються протягом двох місяців з дати публікації повідомлення про припинення діяльності юридичної особи шляхом ліквідації. Письмові вимоги приймають за адресою: вулиця Незалежності, будинок 111, смт Машівка, Полтавський район, Полтавська область, 39400.

Контактна особа: голова ліквідаційної комісії, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Машівської селищної ради Трикозенко Світлана Василівна, e-mail: osvita@mashotg.gov.ua.