Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Повідомлення про громадські слухання

Дата: 23.05.2024 11:44
Кількість переглядів: 42

Повідомлення про громадські слухання звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації “Генеральний план смт Машівка Полтавського району Полтавської області”.

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: “Генеральний план смт Машівка Полтавського району Полтавської області”.

Стислий виклад змісту:

Проєкт містобудівної документації складається з пояснювальної записки; графічних матеріалів; Звіту про СЕО (розділ “Охорона навколишнього природного середовища”); ІТЗ ЦЗ (ЦО).

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту. Даний документ визначає основні принципи і напрямки планувальної організації та функціонального призначення території.

Основними цілями просторового планування є створення сприятливого середовища життєдіяльності і сталого розвитку населеного пункту, забезпечення екологічної і техногенної безпеки, збереження природної і культурної спадщини.

Містобудівна документація визначає умови та обмеження, режими використання території у межах певних зон. У проєкті визначені: природно-рекреаційні ресурси розвитку функціональних зон населеного пункту та їх використання; заходи щодо розвитку туристичного потенціалу та відповідної інфраструктури; структура об’єктів соціального призначення; необхідне будівництво закладів обслуговування та об’єктів рекреації; функціонально-планувальна організація територій; демографічний розвиток населеного пункту; обсяги та розміщення житлового будівництва; розвиток вуличної мережі та мереж інженерної інфраструктури; заходи з охорони навколишнього природного середовища тощо.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Машівська селищна рада Полтавської області, 39400, Полтавська обл., Полтавський р-н, с-ще Машівка, вул.Незалежності, буд.113, тел.: (05364) 9-10-07, e-mail:info@mashotg.gov.ua, сайт https://mashivka-rada.gov.ua

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

дата розміщення ПДД та звіту про СЕО на офіційному веб-сайті Машівської селищної ради (https://mashivka-rada.gov.ua) 14.05.2024р., строк громадського обговорення - з 14.05.2024р. по 14.06.2024р.;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

надання письмових зауважень та пропозицій до виконавчого комітету Машівської селищної ради Полтавської області, 39400, Полтавська обл., Полтавський р-н, с-ще Машівка, вул. Незалежності, буд.113, тел.(05364) 9-10-07, e-mail:info@mashotg.gov.ua, сайт https://mashivka-rada.gov.ua.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 29.05.2024р. о 12.00 в залі засідань Машівської селищної ради.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: виконавчий комітет Машівської селищної ради Полтавської області, 39400, Полтавська обл., Полтавський р-н, с-ще Машівка, вул.Незалежності, буд.113, тел.(05364) 9-10-07, e-mail:info@mashotg.gov.ua, сайт https://mashivka-rada.gov.ua. Контактна особа – головний спеціаліст відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради Тимченко Анастасія Вікторівна.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:

виконавчий комітет Машівської селищної ради Полтавської області, 39400, Полтавська обл., Полтавський р-н, с-ще Машівка, вул. Незалежності, буд.113, тел.(05364) 9-10-07, e-mail:info@mashotg.gov.ua, сайт https://mashivka-rada.gov.ua.

Строк обговорення звіту - з 14.05.2024р. по 14.06.2024р.;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

офіційні веб-сайти Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (mepr.gov.ua), Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації (http://www.eko.adm-pl.gov.ua), офіційний веб-сайт Машівської селищної ради: https://mashivka-rada.gov.ua (дата оприлюднення звіту про СЕО на сайті 14.05.2024р).

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування.

При виконанні звіту про СЕО підстав для проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування немає.

Протокол громадських слухань.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь