Оголошення про скликання сесії Машівської селищної ради

Дата: 03.04.2024 09:30

10 квітня 2024 року о 10.00 год. відбудеться 37 сесія восьмого скликання в приміщенні виконавчого комітету по вул. Незалежності, 113 в селищі Машівка.

Порядок денний

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за 1 квартал 2024 року.
  2. Про затвердження Програми забезпечення реалізації державних та регіональних програм з соціального забезпечення в умовах воєнного стану на 2024 рік.
  3. Про затвердження Програми сприяння Управлінню Державної казначейської служби України у Машівському районі Полтавської області в покращенні умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2024 рік.
  4. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2024 рік.
  5. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2024 рік.
  6. Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії селищної ради від 20.12.2023 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Комунального некомерційного підприємства «Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної ради Полтавської області на 2024 рік № 9/34-VIII.
  7. Про втрату чинності рішення Машівської селищної ради.
  8. Про втрату чинності рішення Машівської селищної ради від 06.04.2021 року № 26/6-VIII.
  9. Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Машівської селищної територіальної громади»
  10. Про надання згоди на передачу об’єкта з державної у комунальну власність Машівської селищної територіальної громади.
  11. Про припинення права оперативного управління майном комунальної власності.
  12. Про припинення права оперативного управління майном комунальної власності.
  13. Про затвердження наміру щодо співпраці Машівської селищної  ради  та  Групи Нафтогаз для реалізації проєкту.
  14. Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей  до  Військової частини  А4759 Збройних Сил України
  15. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  16. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади.
  17. Про надання дозволу для розміщення тимчасової споруди ТОВ «Карлівське сільгосппідприємство «ЛОС» по вул. Незалежності 117-Д, в селищі Машівка Полтавського району Полтавської області.
  18. Земельні питання.