До уваги мешканців Машівської територіальної громади!

Дата: 01.04.2024 08:59

Розробляється проєкт “Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Машівської селищної територіальної громади Полтавського району Полтавської області”, розроблений на підставі рішення 27 позачергової сесії 8 скликання Машівської селищної ради №24/27 від 18 вкітня 2023 року “Про внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області”; рішення 34 сесії восьмого скликання Машівської селищної ради від 20.12.2023 р. “Про внесення змін в рішення 27 позачергової сесії восьмого скликання від 18.04.2023 р. “Про внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області””.

Для визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - СЕО) замовник складає заяву про визначення обсягу СЕО. Із заявою можна ознайомитись в приміщенні Машівської селищної ради (за адресою: 39400, Полтавська обл., Полтавський р-н, смт Машівка, вул. Незалежності, буд. 113, тел./факс 05364 91007; та на сайті Машівської селищної ради (https://mashivka-rada.gov.ua/). Строк громадського обговорення заяви - 15 днів з дня виходу оголошення.