Семінар для практичних психологів

Дата: 11.12.2023 09:43

07.12.2023р. фахівцями Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської селищної ради проведено семінар для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Машівської громади.

На початку зустрічі директор ІРЦ Олена Рибак провела актуальний інструктаж щодо організації психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими потребами.

Про використання дидактичного матеріалу у роботі з дітьми, які потребують особливої уваги, розповіла фахівець ІРЦ Ірина Пальоха. Педагоги мали можливість досконало ознайомитись із матеріалами, які кожен із присутніх зможе використати в роботі, особливо під час проведення корекційно-розвиткових занять.

Фахівець ІРЦ Жанна Горобець запропонувала учасникам семінару цікаві розвиваючі завдання, використовуючи обладнання спортивної зали.

Підсумком зустрічі стало тренінгове заняття, запропоноване Іриною Пальохою, де психологині розглянули тему налагодження контакту з дітьми з особливими освітніми потребами та внутрішньо переміщеними особами.

Сподіваємось, що співпраця фахівців ІРЦ і Центру професійного розвитку педагогічних працівників нашої громади стане доброю традицією.