«16 днів проти насильства» у Машівському секроті пробації.

Дата: 07.12.2023 10:35

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян, державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети – підвищити розуміння та обізнаність співвітчизників про всі форми насильства.

З метою виховання у неповнолітнього суб'єкта пробації, який перебуває на обліку Машівського сектору людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини; формування здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учня про ВІЛ/СНІД, його профілактики та толерантного ставлення до ВІЛ – інфікованих, у рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насильства» спільно з начальником Служби у справах дітей виконавчого комітету Машівської селищної ради та начальником Машівського бюро безоплатної правової допомоги проведено годину спілкування - «Що таке насилля? Його форми. Як себе захистити?», «СНІД – загроза людства!», «Усвідомлення проблеми як інструмент у боротьбі з хворобою», «Насильству – СТОП!».

Автор: Світлана Гаврюшенко, начальник Полтавського РС №5