Інформація про результати продажу об’єкта малої приватизації

Дата: 29.11.2023 14:25

Орган приватизації – Виконавчий комітет Машівської селищної ради повідомляє, що 08 листопада 2023 року здійснено приватизацію об’єкта малої приватизації комунальної власності Машівської селищної територіальної громади – виробничий будинок Нежитлова будівля літера "А-1", окремо розташований, одноповерховий, загальною площею 117,2 кв. м. за адресою: Полтавська область, Полтавський район, смт. Машівка, вулиця Незалежності, 109-А., покупцем Мшецян Єрджанік Самвелівною, за запропонованою нею найвищою ціною – 70 000,00 грн (сімдесят тисяч гривень 00 копійок) з урахуванням гарантійного внеску в розмірі 8 664,00 грн (вісім тисяч шістсот шістдесят чотири гривні 00 копійок), що є не нижчою стартової ціни.