День працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2023 08:00

У день професійного свята, дозвольте висловити слова глибокої вдячності та поваги, низький уклін вам за те, що продовжуєте та підтримуєте хліборобську справу.
 Щиро вітаємо керівників та трудові колективи сільськогосподарських підприємств, фермерські господарства Машівської громади, ветеранів галузі з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Ваша праця безперервна, як саме життя, важлива і благородна, адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила українського села, нашої громади, нашої держави.
  Сільськогосподарська галузь є основною на теренах громади, Вона забезпечує надходження до місцевого бюджету, надає робочі місця жителям Машівської громади, несе соціальну відповідальність на територіях, де сільгоспвиробники здійснюють свою діяльність розвиваючи населені пункти.

За високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва та з нагоди Дня працівників сільського господарства, кращі працівники галузі громади були відзначені:

- вітальним листом Міністерства аграрної політики та продовольства України:

Колісник Віктор Володимирович – заступник директора з експлуатації ТОВ «Машівка-Агро-Альянс»;

- Почесною Грамотою Полтавської ОВА:

Головашич Євгеній Володимирович – голова ФГ Головашича;

Харитенко Руслан Валентинович -  головний агроном ТОВ «Машівка-Агро-Альянс»;

- Грамотою Полтавської обласної ради:

Кольвах Сергій Леонідович – голова ФГ Кольваха С.Л.;

- Подякою Полтавської обласної ради:

Сизоненко Вячеслав Валерійович  - інженер з експлуатації машинно-транспортного парку ТОВ «Машівка-Агро-Альянс»;

- Почесними Грамотами Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОВА:

Дорош  Андрій  Васильович   -  голова фермерського господарства Дорош А.В.;

Жовтий  Валентин  Віталійович  -  провідний агроном ТОВ «Машівка Агро-Альянс»;

Веклич  Євген  Сергійович  - тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ТОВ «Машівка Агро-Альянс»;

Борщенко  Валерій  Дмитрович  -  тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ТОВ «Машівка Агро-Альянс»;

Грозь  Дмитро  Олександрович  -  тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ТОВ «Машівка Агро-Альянс»;

Бондаренко  Віктор  Олексійович  -  голова фермерського господарства  «ЦІП»;

Маріїч Петро Григорович – голова фермерського господарства «Наш лан»;

Вергелес  Олег  Васильович  - фізична особа-підприємець;

- Почесними Грамотами Машівської селищної ради:

Авдєєнко  Володимир  Олександрович  - тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва Карлівського сільгосппідприємства ЛОС;

Іваненко  Аркадій  Леонідович  -  тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва Карлівського сільгосппідприємства ЛОС.

Щира подяка всім аграріям за ваш труд! Нехай сторицею повернуться вам ваші добрі справи!
Від щирого серця бажаємо, щоб ваші зусилля завжди були результативними, а врожай перевищував ваші найсміливіші задуми. Спасибі вам за нелегку та потрібну всім нам працю, за підтримку захисників на передовій фронту!
Нехай вас оминають природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!
Щиро бажаємо вам щастя, здоров’я, добробуту та миру, невичерпної наснаги та подальших успіхів у ваших справах! Надійного оберегу вам, мирного світлого неба над вашими урожайними нивами!
Все буде Україна!

З повагою,