Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги мешканців Машівської територіальної громади!

Дата: 14.11.2023 15:36
Кількість переглядів: 191

Для громадських слухань надається проєкт “Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області” (далі – Проєкт), розроблений на підставі рішення 27 позачергової сесії восьмого скликання Машівської селищної ради від 18.04.2023 р. “Про внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області”.

У проєкті визначені: природно-рекреаційні ресурси розвитку функціональних зон населених пунктів та їх використання; заходи щодо розвитку туристичного потенціалу населених пунктів та відповідної інфраструктури; структура об’єктів соціального призначення; необхідне будівництво закладів обслуговування та об’єктів рекреації; функціонально-планувальна організація територій; демографічний розвиток населених пунктів; обсяги та розміщення житлового будівництва; розвиток вуличної мережі та мереж інженерної інфраструктури; заходи з охорони навколишнього природного середовища тощо.

Склад містобудівної документації: Том 1: Пояснювальна записка. Графічні матеріали: Схема розташування населеного пункту в системі розселення; План сучасного використання території; Проєктний план та схема проєктних обмежень у використанні земель; План функціонального зонування території; Схема транспортної мобільності та інфраструктури; Схема інженерного забезпечення території; Схема інженерної підготовки та благоустрою території; Збірний план земельних ділянок, наданих та ненаданих у власність чи користування; План розподілу земель за категоріями, власниками і користувачами та план розподілу земель за угіддями з відображенням наявних обмежень (обтяжень); План земельних ділянок, сформованих за результатами розроблення містобудівної документації, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру; План обмежень у використанні земель, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру на підставі розробленої містобудівної документації. Том 2: Звіт про Стратегічну екологічну оцінку. Том 3,4: Розділи “Інженерно-технічні заходи цивільного захисту” на особливий період та мирний час.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в приміщенні відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради Полтавської області (за адресою: Полтавська обл., с.Машівка, вул. Незалежності, 93, смт Машівка, Полтавська область (https://mashivka-rada.gov.ua); пропозиції та зауваження подавати згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – головний спеціаліст відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради Полтавської області - Тимченко Анастасія Вікторівна. Презентація містобудівної документації запланована 05.12.2023р. об 12.00 в приміщенні виконавчого комітету Машівської селищної ради (другий поверх) за адресою: вул. Незалежності, 113, смт Машівка, Полтавська область, 39400.

 

Текстові матеріали.

План зонування території зібраний. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь