Розроблення містобудівної документації

Дата: 05.05.2023 08:49

Машівська селищна рада має намір розробити містобудівну документацію «Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області»

Відповідно до статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункту 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 № 926, Машівська селищна рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області».

Підстава для розроблення: рішення Машівської селищної ради від 18.04.2023 № 24/27-VIII «Про Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області».

Мета розроблення: внесення змін до основної містобудівної документації місцевого рівня, визначення планувальних умов для забудови та іншого використання території сел. Селещина, приведення її положень до вимог чинної нормативно-правової бази у сфері містобудування.

Умови щодо внесення пропозицій: Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб слід подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом заявника до Відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради:

• за адресою: смт Машівка, вул.Незалежності, 93
  • на електронну адресу: mashkommaino@ukr.net
  • особисто за адресою: смт Машівка, вул.Незалежності, 93 (відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів)

Терміни подання пропозицій: протягом 30 календарних днів з наступного дня після опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області» на офіційному сайті Машівської селищної ради.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: головний спеціаліст відділу комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради – Тимченко Анастасія Віктоірвна.

Рішення сесії  "Про Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області".

Містобудівний моніторинг.