Продовжується проведення робіт по облаштуванню внутрішньобудинкових проходів

Дата: 11.10.2023 15:57

У громаді продовжується проведення робіт по облаштуванню внутрішньобудинкових проходів та проїздів біля житлових будинків. Нині, роботи по влаштуванню нового асфальтьбетонного покриття виконані по вул.Молодіжній у Селещинському старостинському окрузі.

Знаємо, що ремонтні роботи дорожнього покриття біля житлових будинків громади виконані далеко не в повній мірі, так як фінансові можливості громади не дозволяють одразу і повністю покрити потребу. Тому, переконливо просимо всіх мешканців громади – з розумінням ставитися до об’єктивних реалій, в яких ми сьогодні живемо.

Ми чудово розуміємо, що благоустрій прибудинкових територій – це насамперед комфорт проживання мешканців і це той благоустрій, який вони відчувають виходячи з дому і повертаючись додому.

Надалі, дані роботи будуть продовжені.