До уваги мешканців Машівської територіальної громади!

Дата: 11.10.2023 15:53

Розробляється проєкт “Внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області”, розроблений на підставі рішення 27 позачергової сесії 8 скликання Машівської селищної ради №24/27 від 18 вкітня 2023 року “Про внесення змін до Генерального плану сіл Селещина, Тимченківка, Латишівка, Сухоносівка Селещинської сільської ради Машівського району Полтавської області”.

Для визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - СЕО) замовник складає заяву про визначення обсягу СЕО. Із заявою можна ознайомитись в приміщенні Машівської селищної ради (за адресою: 39400, Полтавська обл., Полтавський р-н, смт Машівка, вул. Незалежності, буд. 113, тел./факс 05364 91007; 0500132210 та на сайті Машівської селищної ради (https://mashivka-rada.gov.ua/). Строк громадського обговорення заяви - 15 днів з дня виходу оголошення.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту