Громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Машівської селищної територіальної громади до 2027 року

Дата: 03.10.2023 11:13

З 03.10.2023 по 12.10.2023 року, відповідно до розпорядження селищного голови від 02 жовтня 2023 № 97 «Про проведення громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Машівської селищної територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Машівської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки» проводиться громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку та Плану заходів з її реалізації на 2024-2027 роки.

Звертаємося до усіх зацікавлених сторін, усієї спільноти з проханням ознайомитися з документами і надати зауваження і пропозиції доповнень або змін до проєкту Стратегії розвитку та Плану заходів.

З проєктами документів можна буде ознайомитися у відділі економічного розвитку та організаційної роботи виконавчого комітету селищної ради та офіційному сайті селищної ради за посиланням: https://mashivka-rada.gov.ua.

Просимо Вас до 12.10.2023 року включно в письмовому вигляді (адреса: 39400, смт.Машівка, вул.Незалежності, 113) або на електронну адресу: economy@mashotg.gov.ua надсилати свої зауваження чи пропозиції з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону та зазначення Вашої думки щодо проєкту Стратегії розвитку та Плану заходів з її реалізації.

У подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані Робочою групою з розробки Стратегії розвитку у єдиний документ, та передані на розгляд сесії селищної ради для затвердження.

Громадські обговорення будуть проведені 13.10.2023р. о 10.00 год. в залі засідань Машівської селищної ради за адресою: смт Машівка, вул. Незалежності 113.

Запрошуємо всіх бажаючих жителів громади взяти участь. Ваша думка важлива для нас!