З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

Дата: 01.10.2023 08:00

Шановні захисники та захисниці
незалежної, незламної України!
Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня Захисника України! Для українців це незвичайне свято. Це день тих, хто обороняє наші ночі й світанки, нашу цілісність, незалежність, нашу культуру, мову, традиції… День тих, хто без сумніву пішов боронити свою землю й не боїться за неї віддати своє життя. День сильних, незламних, сміливих, мужніх захисників та захисниць, які стоять на захисті України та її народу.

Ви - стали прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу та її майбутнє. Ви – гордість нації!
Пишаємось вами! Дякуємо вам! Віримо і підтримуємо вас! Зичимо незламної волі в подоланні труднощів нелегкого буття, вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя та нових звершень в ім’я нашої Перемоги, хай збуваються ваші мрії та бажання.

«Любити і допомагати» – девіз всіх тих, хто не може залишатися осторонь людей, які потребують підтримки та допомоги, турботи, жертовності та доброти. Дякуємо всім небайдужим жителям громади за турботу та підтримку в тилу, дякуємо волонтерам за всебічну допомогу нашим захисникам – ви є нашою другою армією.
Також, в цей день, дякуємо батькам, які виховали синів та дочок, котрі сміливо вдягнули військову форму і зараз на передовій боронять нашу землю!

Схиляємо голови перед пам’яттю Героїв Машівської громади та України, які віддали своє життя за нашу землю. Ми в довічному боргу перед вами!

Віримо у вас, наші захисники, в Україну, в Збройні Сили України і в нашу Перемогу! Ви - варті найкращого!
Зі святом, наші Герої!
Слава Україні! Слава її захисникам!
За нами – перемога!