Вітання з нагоди свята — Дня селища

Дата: 21.09.2023 08:00

День селища – особливе свято, яке об`єднує всіх мешканців, тих, чиєю працею воно створювалось. Історія кожного селища є частиною історії нашої держави. А її, як відомо, творять добрі, щирі та працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ рідного краю, зберігається його історія та закладається майбутнє.

Нажаль, війна внесла в наше життя свої правила, але я дякую всім мешканцям Машівщини за людяність та патріотизм.

Особливу подяку сьогодні хочу висловити всім Героям Машівщини, які мужньо боронять нашу землю від російських загарбників, кожну хвилину ризикуючи своїм життям – низький Вам уклін і подяка! Вірю і знаю, що незабаром всі, з Перемогою, повернетеся до своїх домівок, де на Вас чекають рідні.

Вічна пам’ять і слава Героям, які віддали своє життя за Україну, за мирне небо, за наш з вами спокійний сон!

У ці непрості для нашої держави часи, так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, спрямовуючи всі свої  прагнення та дії для довгоочікуваної Перемоги.

Висловлюю щиру подяку всім волонтерам, всім небайдужим громадянам, які допомагають  нашим військовим вирішувати побутові питання та питання військового забезпечення.

Дорогі земляки! Від щирого серця й від усієї душі зичу, нехай це свято принесе вам та вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе наше рідне селище, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

Бережіть себе і своїх рідних!

Доброго здоров’я, родинного благополуччя та мирного неба!

Нас не здолати!

Слава Україні!