Черговий проєкт «Придбання контейнерів для сміття»

Дата: 11.09.2023 13:33

В рамках договору про співпрацю Машівської селищної територіальної громади та АТ «Укргазвидобування», на умовах співфінансування, реалізовуються проєкти розвитку інфраструктури громади. Реалізовано черговий проєкт «Придбання контейнерів для сміття».

Забруднення навколишнього природного середовища, порушення екологічного балансу внаслідок безсистемного засмічення довкілля є основною проблемою більшості населених пунктів. Для забезпечення налагодженої роботи по регулярному вивезенню сміття, покращенню санітарно-гігієнічного стану навколишнього середовища, формуванню у жителів громади дбайливого ставлення до навколишнього середовища та раціонального поводження з твердими побутовими відходами придбано контейнери для збору твердих побутових відходів та пластику.