Повідомлення про завершення приватизації об’єкта малої приватизації: нежитлової будівлі Громадський будинок Банно-пральний комплекс літ. «А-1» площею 307 кв.м. за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с.Кошманівка, вул. Центральна, 5А

Дата: 18.08.2023 07:57

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Машівської селищної ради від 31.07.2023 року № 74 «Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону № SPE001-UA-20230712-69751 та приватизацію об’єкта малої приватизації шляхом викупу», у зв’язку з повною оплатою за об’єкт приватизації, 17 серпня 2023 року Машівською селищною радою укладено договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації: нежитлової будівлі Громадський будинок Банно-пральний комплекс літ. «А-1» загальною площею 307 кв.м. за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с.Кошманівка, вул. Центральна, 5-А, шляхом викупу покупцем Божком Олександром Федоровичем, як єдиним учасником аукціону з продажу об’єкта за запропонованою ним ціною – 193 400,00 грн (сто дев’яносто три тисячі чотириста гривень 00 копійок).