Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 09.08.2023 14:28
Кількість переглядів: 105

Машівська селищна рада Полтавської області оголошує конкурс  з відбору суб’єкта оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки та рецензії на звіт про оцінку майна об’єкта нерухомого майна, який знаходиться на території Машівської селищної територіальної громади.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості об’єкта нерухомого комунального майна з метою його приватизації.

Назва та адреса об’єктів:

Виробничий будинок Нежитлова будівля літера «А-1», загальною площею 117,2 кв. м., Полтавська область, Полтавський район, смт. Машівка, вулиця Незалежності, будинок 109-А. (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності № 337043717, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2673350853080 від 23.06.2023).

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням 26 позачергової сесії Машівської селищної ради восьмого скликання від 07.03.2023 року № 9/26-VIII (далі – Положення).

 Претендентам на участь у конкурсі потрібно: подати до Машівської селищної ради Полтавської області конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

конкурсної пропозиції – пропозиції учасника конкурсу щодо вартості робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку їх виконання;

підтвердних документів: заява про участь у конкурсі; документи в яких зазначено правовий статус претендента, склад оцінювачів, які безпосередньо виконуватимуть роботи з оцінки; документи, що підтверджують право на виконання таких робіт.

інформації про претендента: документів щодо практичного досвіду виконаних робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

Замовник робіт з оцінки: Виконавчий комітет Машівської селищної ради Полтавської області.

Термін виконання робіт:  протягом 5 (п’яти) календарних днів.

Платник робіт з оцінки: Виконавчий комітет Машівської селищної ради Полтавської області.                    

Наявність об’єктів, що містять державну таємницю:  ні.

Дата проведення конкурсу: 31 серпня 2023 року о 10:00 за Київським часом за адресою: смт. Машівка, вул. Незалежності, 113.

Конкурсну документацію подавати в Машівську селищну раду Полтавської області не пізніше як за 4 (чотири) робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу, за адресою: 39400, Полтавська область, Полтавський район, смт.Машівка, вул.Незалежності, 113.

Телефон для довідок: (05364) 9-10-07.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь