Поточний ремонт покриття внутрішньобудинкових проходів та проїздів біля ряду житлових будинків

Дата: 11.07.2023 16:10

З настанням сприятливих погодних умов у селищі Машівка, за кошти місцевого бюджету, підрядником ТОВ «Облбуддор» виконано поточний ремонт покриття внутрішньобудинкових проходів та проїздів біля ряду житлових будинків. Роботи виконано у дворах семи п’ятиповерхівок по вулиці Незалежності.

Знаємо, що ремонтні роботи дорожнього покриття біля житлових будинків селища виконані далеко не в повній мірі, так як фінансові можливості громади не дозволяють одразу і повністю покрити потребу. Тому, переконливо просимо всіх мешканців громади – з розумінням ставитися до об’єктивних реалій, в яких ми сьогодні живемо.

Ми чудово розуміємо, що благоустрій прибудинкових територій – це насамперед комфорт проживання мешканців і це той благоустрій селища, який вони відчувають виходячи з дому і повертаючись додому.

Наступного року дані роботи будуть продовжені.