Облаштування водогонів продовжується!

Дата: 14.06.2023 08:57

Для облаштування водогонів по Абрамівському та Дмитрівському старостатах, Машівським ЖКГ, за кошти місцевого бюджету, згідно програми «Питна вода», придбано пластикові труби та комплектуючі матеріали до них. Обладнання розраховане для прокладання водогону, загальною протяжністю 11,2 кілометри.

На сьогодні, якісною питною водою вже забезпечено жителів вулиці Шевченка в селі Дмитрівка, протяжністю 2 кілометри. Загалом, по старостату, планується вкладення водогону на ділянці 7,8 кілометрів.

Минулого тижня, розпочато роботи по облаштуванню водогону в Абрамівському старостинському округзі. Планова протяжність водогону, по старостату, складає 3,4 кілометри.

Роботи проводяться працівниками Машівського ЖКГ. Значно полегшує та пришвидшує роботу, нещодавно придбаний колісний одноковшовий фронтальний міні-навантажувач Bobcat S650 з вилами, ковшем, відвалом та траншеєкопачем.