Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС категорій 1-2 !

Дата: 05.06.2023 14:49

Просимо скористатися правом на безоплатні послуги із зубопротезування , забезпечення ліками за пільговими рецептами лікарів та безоплатним санаторно-курортним лікуванням в санаторно-курортних закладах, розташованих на території Полтавської області .

Безкоштовні послуги з зубопротезування можна отримати в комунальному закладі «Полтавський обласний центр стоматології -стоматологічна клінічна поліклініка» (м.Полтава, вулиця Стрітенська, 50), пільговий відпуск лікарських засобів здійснюється в ТОВ «СВ Медікал» (смт.Машівка,вулиця Незалежності 117 г).

Для забезпечення санаторно-курортними послугами постраждалим особам необхідно звернутися до відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Машівської селищної ради (смт.Машівка, вулиця Незалежності,112 Б (кабінет№1).

Телефон для довідок: (099) 24-89-025; (050)85-77-378